2. parti üretim (Hatasız) N8 ler ne zaman piyasaya girecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
2. parti üretim (Hatasız) N8 ler ne zaman piyasaya girecek?
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi büyük tekno marketler N8 satışını durdurdu... Medyamarkt ta sormutum nedn yok diye, bütün eski partiler arızlı üretilmiş sadece ortaya cıkması zaman ve kullanıma göre değiklik gösteriyor bizde sattışı durduduk dedi. Yeni partiler ne zaman gelir acaba bu konuda bilgisi olan varmı veya Nokiadestekle görüşen?

seydi53

Üye
Teknosada var oradan alabilirsin. Burası birinci partı sağlam telefon satıyormuş. Hem 2nci partiyi bekleyeceğine bozulunca servise verirsin aynı sürede yenisini verirler.

Axess ile 12 taksit
Teknosa.com'a özel 100 TL Hediye Çeki
Hediye çeki kampanyasi 500 TL alti ürünlerde ve tek ödeme ya da havale ile ödemelerde geçerli degildir.
Ücretsiz Nakliye.

veterinarius

veterinarius

Üye
Enteresan, 2. parti gelmediyse, bende 1. parti mal kullanıyorum demektir ama, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
ne zaman gelir bu yeni parti ya

--------------- Ekleme ---------------

Enteresan, 2. parti gelmediyse, bende 1. parti mal kullanıyorum demektir ama, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Bu karşılaşmayacağın anlamına gelmez ki... kimisi aldığı gün kimisi 2 gün sonra, kimisi 2 hafta kimiside 3-4 ay sonra karşılaşıyor. Üretimde bi donanımsal hata var sonuçta...

veterinarius

veterinarius

Üye
ne zaman gelir bu yeni parti ya

Bu karşılaşmayacağın anlamına gelmez ki... kimisi aldığı gün kimisi 2 gün sonra, kimisi 2 hafta kimiside 3-4 ay sonra karşılaşıyor. Üretimde bi donanımsal hata var sonuçta...

1.Partideki tüm telefonlarda olduğuna dair resmi bir açıklama var mı?

Kod:
Nklas Savander, hatanın bir yazılımdan değil basit bir montaj hatasından kaynaklandığını açıkladı. Bu montaj hatası yüzünden, cihaz kendi kendini kapatıyor ve tekrar açılmıyor. Savander, bu hatanın çok az kişiyi etkilediğini ve bu hatayı düzeltilerini de belirti.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
konu basligi yanlis bnce

tmm N8lerin bazilari hatali sorunlu yani bnmki nie degil? bazilarinda da skinti yok :oke:

intoman

intoman

Üye
bendekide sağlam hatalı n8ler zaten şuanda piyasada deil ..

Utku

Utku

Üye
bende 2.güncellemeden sonraki partiyi bekliyorum öyle alacağım telefonu.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
senin Telefonda : N8 olacak oda guzel :D

blmiorm wala ama bazlarnda sorn ckti buda bi gerck braz da sans isi :)

Uruloki

Uruloki

Üye
ona bakırlırsa 1000 telden birinden var diyor nokia yani çok çok az telde varmış

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
@hero48

dogru diorsun dostum :oke:

Utku

Utku

Üye
5800 daki kasa açıklığı olan bana denk geldi bundada öyle birşey olsun isteniyorum

erkara_64

ben de daha önceden x6 aldı vardı sürekli hoperlörü patlayıp duruyordu en sonunda nokia türkiye ye mail attım bu 3.cü oluyor diye adamlar para iadesi yaptı bende biraz ilave yaparak n8 aldım...acaba sorun çıkarmı diye kuşkulu aldım ama 4 aydır 1 defa simkart hatası verdi başkada hiçbir arızasını göremedim:)
teknoloji şans işidir arkadaşlar...bütün firmalarda sektörü ne olursa olsun muhakkak ki hatalı parti üretimler çıkar çıkmayan inkar eder...geri kalan kısmını firmalar kendi içlerinde yada başka bir formullerle çözüm üretirler...

örn...nokia da çalışan bir personel gece vardiyasında uyuduysa vs..her türlü işi boşladıysa Nokia nın tepe yönetici ne yapsın...tabiki iş tespit kısmında o işcilere yada personele gerekli yaptırımlar yapılıyordur...zaten firmalar da
yöneticiler satılan mallara sonradan müdahale edebilirler..bunlar müşteriden gelen şikayetler doğrultusunda olur..ben o mamulü satmadıktan sonra o cihazların hatalı olduğunu anlayamam..
müşteri memnuniyetini sağlamak açısından da şimdilik gerçek anlamda üretimi durdurmuş olabilirler..
yada günde örn: 500 cihaz çıkartıyorduysa bunu 250 ye indirip hatasız seri olmasını sağlayabilirler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt