2 hard disk i aynı anda kullanabilirmiyim ?

• 17 Eylül 2013
  • 324 Okunma
  • 1 Cevap

1. şu anda 160 gb hard disk im var yetmiyor bir tane daha takmayı düşünüyorum yan yana şekilde aynı anda kullanmak istiyorum . Yani şöyle olmasını isterim şu anda yerel disk c ve d var 2. Hard disk takınca yerel disk c de oluşsun gibi birşey. Eğer mümkünse sata ile ide aynı anda kullanılırsa sorun çıkartır şu anda 160 gb hard disk im var yetmiyor bir tane daha takmayı düşünüyorum yan yana şekilde aynı anda kullanmak istiyorum . Yani şöyle olmasını isterim şu anda yerel disk c ve d var 2. Hard disk takınca yerel disk c de oluşsun gibi birşey. Eğer mümkünse sata ile ide aynı anda kullanılırsa sorun çıkartır şu anda 160 gb hard disk im var yetmiyor bir tane daha takmayı düşünüyorum yan yana şekilde aynı anda kullanmak istiyorum . Yani şöyle olmasını isterim şu anda yerel disk c ve d var 2. Hard disk takınca yerel disk c de oluşsun gibi birşey. Eğer mümkünse sata ile ide aynı anda kullanılırsa sorun çıkartır şu anda 160 gb hard disk im var yetmiyor bir tane daha takmayı düşünüyorum yan yana şekilde aynı anda kullanmak istiyorum . Yani şöyle olmasını isterim şu anda yerel disk c ve d var 2. Hard disk takınca yerel disk c de oluşsun gibi birşey. Eğer mümkünse sata ile ide aynı anda kullanılırsa sorun çıkartır mı ?
    ---
    opera yüzünden 2 konu oluştu özür dilerim.

Yazan: GameOfShadows
  2. Bir önceki konuya açıklama ekledim.

Yüklüyor...
25/09/2018 - 21:40