2.000-2.500 tl arasında 17 inç sağlam leptop önerin arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
2.000-2.500 tl arasında 17 inç sağlam leptop önerin arkadaşlar
sağlam dayanıklı 17'inç mümkünse i5 i7 işlemci'si olan oyun oynaya bileceğim ısınmayan sağlam leptop arıyorum sizler daha iyisini bilirsiniz aam dedim özelliklerden aşağı olmasın param boşa gitmesin yani

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
2-3 sene önce bir tanıdığım Lenova almıştı.
Özellikle ısınma durumu var mı yok mu diye bir kaç saat çalıştırdım ve epeyde zorlayıcı uygulamalar çalıştırdım.
Hem sessiz hem de hiç ısınmıyordu.
Bende eski bir HP var i5
Kendini o kadar zorluyor ki hem ısınıyor hem de üzerine 1 ton yüklenip yokuşa sürülen 124 gibi ses çıkarıyor.
Geçen akşam da yine fazla ısındı, altına Kapalı kutulu buz kalıbı koydum. :))
Marka olarak DELL, HP, ASUS öneriyorum. Durumuna ve kullanımına göre özellik seçmek size kalmış.

turkishield

turkishield

Üye
bu fiyat aralığında 17 inç kaliteli bir pc bulman zor kardeşim. ya 15.6 düşün n550jk g550jk n552 g552 falan var...ya da bütçeyi biraz daha arttır. ha yine o fiyata 17 inç bulursun bulmasına da kaliteli uzun giden bir şey olmaz. marka olarak ASUS öneriyorum. monster ve msi sakın bulaşma pişmanlıktır :)

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
monster msi ye verecek para olsa zaten :D elimde hp g 62 leptop var çok seviyorum çokta rahatım aam çok ısınıyo 10 yılı aşkın süredir kullanıyorum link önerilerini bekliyorum
2-3 sene önce bir tanıdığım Lenova almıştı.
Özellikle ısınma durumu var mı yok mu diye bir kaç saat çalıştırdım ve epeyde zorlayıcı uygulamalar çalıştırdım.
Hem sessiz hem de hiç ısınmıyordu.
Bende eski bir HP var i5
Kendini o kadar zorluyor ki hem ısınıyor hem de üzerine 1 ton yüklenip yokuşa sürülen 124 gibi ses çıkarıyor.
Geçen akşam da yine fazla ısındı, altına Kapalı kutulu buz kalıbı koydum. :))
Marka olarak DELL, HP, ASUS öneriyorum. Durumuna ve kullanımına göre özellik seçmek size kalmış.
kardeş güzel sağlam bir pc linki at ya bu bütçeye göre
güncel arkadaşlar önelerinizi bekliyorum
güncel arkadaşlar

MaxipmaN

Üye
hp alma ısınma istemiyorsan, 6200u işlemcili bir test izlemiştim. gta 5'te 80 derecede geziyordu ki bu sıcaklık u işlemci için fazla. tabi örnek verdim 6. nesil laptop alma 7. nesil varken.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende Asus yanlış hatırlamıyorsam k55 veya v55 serisi var i5 işlemcili, gayret güzel ve rahat kullanıyorum GTA 4 oynarken pes 16 ETS 2 oynarken biraz ısınıyor ama oyunu oynadığın süreye göre ısı artıyor biraz ama rahatsız eder derecesinde değil tavsiye edebilirim, arkadaşların önerilerine de bakabilirsin :tebessüm:

Üst Alt