1800-2000 lira arası laptop önerisi lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
1800-2000 lira arası laptop önerisi lazım
F/P ürünü istiyorum arkadaşlar. Ekran kartı ve ram iyi olmalı, çok fazla online oyun oynuyorum kasmaması lazım. Marka olarak Asus-Acer-Lenovo olabilir. Toshiba varsa bu fiyatlarda iyi o da olabilir.
Bunlara bir bakarsanız sevinirim

UçanOsman

UçanOsman

Üye
birazdaha para artırabilirsen Monster notebook tercihimdir bunu tercih edebilirsin

mrzstyl

mrzstyl

Üye
--ben lenovo Z510 kullanıyorum oyunlarda felan kasma yapmıyo iyi bilgisayar
-- linkte belirttiğin asus iyi tam oyunluk.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
birazdaha para artırabilirsen Monster notebook tercihimdir bunu tercih edebilirsin
Ssd ve hdd takılabiliyor sanırım?
Kendim takabilir miyim servise mi vermem lazım?

UçanOsman

UçanOsman

Üye
zaten altı çıkardığında her türlü ssd ve hdd çıkar bendeki laptop (müzeden kaçırma :D) ondada çıkıyor hiçbir sorun olmaz

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
--ben lenovo Z510 kullanıyorum oyunlarda felan kasma yapmıyo iyi bilgisayar
-- linkte belirttiğin asus iyi tam oyunluk.
Benimde hoşuma gitti Asus
Nvidia-Amd ekran kartında çok fark var mıdır acaba? Online oyun bi yana en son çıkan oyunlarıda rahat açsın istiyorum
zaten altı çıkardığında her türlü ssd ve hdd çıkar bendeki laptop (müzeden kaçırma :D) ondada çıkıyor hiçbir sorun olmaz
2000'den yukarısı fazla gelir ya

UçanOsman

UçanOsman

Üye
Benimde hoşuma gitti Asus
Nvidia-Amd ekran kartında çok fark var mıdır acaba? Online oyun bi yana en son çıkan oyunlarıda rahat açsın istiyorum

2000'den yukarısı fazla gelir ya

Sana kalmış kardeşim ama Nvdia alırsan daha iyi olur daha iyi optimize ediliyor
Ayrıca AMD'ye pek fazla destek verilmiyor optimizasyon olarak
ama tam o boyutlara göre ssd ve hdd alman lazım yoksa elinde patlar :D

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sana kalmış kardeşim ama Nvdia alırsan daha iyi olur daha iyi optimize ediliyor
Ayrıca AMD'ye pek fazla destek verilmiyor optimizasyon olarak

ama tam o boyutlara göre ssd ve hdd alman lazım yoksa elinde patlar :D
Şu an bilgisayarda değilim tam bakamıyorum
Almama daha zaman var o zamana kadar buraya link atarım
Büyük ihtimalle Nvidia'lı ekran kartı istiyorum laptopta

Alihansd

Alihansd

Üye
Bilgisayar teknik servisi olarak söylüyorum: Aklın varsa casper,hp alma.
Ve Amd'den de uzak dur , mümkünse toshiba al, taş gibi makina

Alihansd

Alihansd

Üye
Toshiba, dell, acer, lenovo, grundig, sony ki en iyilerinden, düşürebilirsende ikinci el apple al fazla fazla işini görür, benim önerebilceklerim bunlar başka markalara güvenmiyorum ya anakartı yanıyo ya da ekran çipi

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Asus-Lenovo-Toshiba düşünüyorum

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Bana kalsa MSI gaming laptoplara bak dicem ama sen istemiyorsun.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben Asus tercih ederdim. Lenovo çerçeveleri çok kalın tutuyor bana göre kötü bir durum çerçeve kalın olması. Çoğu kişi nvidia ekran kartlarını kullaniyor yapimcılar bu yüzden nvidiaya daha yoğun ilgi optimize çalışma yapıyor. Asus'un ses kalitesi mükemmel benim pc'de asus kendi equsu var kulaklık kalitesinide iyi yapiyor. Ayrıca eststik olarakta asus bence daha güzel. İşlemcisine bakmayı unuttum bakim o nasıl.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
U= ultra-low power yani düşük güç tüketimi , faydası Pil ömrünü uzatmak denilebilir . Ayrıca U olan işlemciler dual işlemci oluyor.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
U= ultra-low power yani düşük güç tüketimi , faydası Pil ömrünü uzatmak denilebilir . Ayrıca U olan işlemciler dual işlemci oluyor.

Linkte verdiğim Asus'un ekran kartı nasıl? Birde 3 cell, 6 cell li-ion pilin farkları neler?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
3 cell pil 3 saat civarı dayanır tabi senin kullanım kriterlerinde önemli (parlaklık, güç ayarları vs..) 6 cell dvd,oyun oynarken 4 saat 5 saat civarı gidebilir, elbette senin yaptıklarına bağlı olarak değerler de artma veya azalma gerçekleşecektir.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
3 cell pil 3 saat civarı dayanır tabi senin kullanım kriterlerinde önemli (parlaklık, güç ayarları vs..) 6 cell dvd,oyun oynarken 4 saat 5 saat civarı gidebilir, elbette senin yaptıklarına bağlı olarak değerler de artma veya azalma gerçekleşecektir.
Lenovo ve Asus'un farkı nasıl? İşlemci ve ekran kartı olarak?
Msi'de bakıcam fazla gelirse onlardan birini düşünüyorum şimdilik

ANIL

ANIL

Admin
Toshiba'da pek f/p ürünü bulamazsın. Yukarıda arkadaşın paylaştığı Monster Abra modeli özellikleri ve fiyatı bakımından gayet iyi görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...