Öneri 1600 tlye kadar telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
1600 tlye kadar telefon
bütçe arttı sony nın xa modellerıne baktım ama medıatek ıslemcı kullanıyor almam asla ıphone dada hafıza sıkıntı mıcro sd vb desteklemıyor kamerası güzel sorun cıkarmıycak bılındık marka tavsıye beklıyorum z5 alınırmı bıde sony

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Galaxy j7 pro bataryasıda memnun eder

sado_27

sado_27

Üye
2 el garantısı devam eden bir note 5 al kafan rahat etsin

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy j710 2016 almayı dusunuyorum sorun cıkarmaz samsung nasıl olsa ztn elımde suan 1100 var en mantıklısı bu geldı lg g3 4 sony fln baktım hepsı sıkıntılı en mantıklısı bu galıba
j7 nınde hoporlor b.k gıbıymıs alacak telefon yok arkadas ı phone alacaz ondada hafıza sıkıntı bune m ...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
J7 Pro Al Derim

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
İphone almak için hafızası yüksek cihaz mesela 128 ve 256 var buda bütçe meselesi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sony ye Bulaşma Bence.LG Desen Genel G Serilerinde Problem Var. 1.600 TLyede Düzgün Bişey Zor.Git Vestel Z10 Al Yada Mi6 Mi Ne Vardı Çin Cihazi Ama Sen Bilirsin

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
şuan 1600 bıle yok 1100 dıyım 1.,2 güne ış fln var 80 tl kazanıyom ama günlük ış dıyım garantı degıl j7 _lacaktım hepsıburadada 1050 tl hoporlor ses azz gelıyor dıyorlar samsung baska ne alınabılır
moto g5 dual ve moto g5 xt1676 nasıl hic ıncelemesını goremedım,m?
eskiden 300 400 tlye androıd alıyorduk simdı paranla bulamıyorsun bütun telefonlar sorunlu ve çok pahalı arkadaş 2013 te moto g vardı sorunsuz bütun mıllet onu alıyordu bende alacaktım param yoktu şimdi bul bulabılırsen öyle sorunsuz telefonlar

franklinda

franklinda

Üye
Hazır fiyatı düşmüşken bir düşün bence lenovo p2 yi ses kaliteside bir çok modelden iyi seside yüksek android n güncelemeside aldı :)

azattt

azattt

Üye
asus zenfone 3 laser 1,150 lira
asus zenfone 3 olabilir
huawei p9lite 2017 1,100 lira
sony x alınabilir
veya son olarak Nokia 6
hepsi güncel ürünler Nokia 6 ve Sony X daha uzun süreli kullanırsın

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
asus zenfone 2 64gb düsunuyorum yorumları da gayet ıyı hepsıburadada 1150 cıvarında gıbı sızce nasıl galaxy c5 gordum batarya sorunu fln vrmıs onu eledim
asus zenfone 3 dokunmatıgı fln bozuldu yazmıs bırı sıkıntılı galıb ayorumlarda gordum vatanda bulasmayım dedım
edit zenfone 2 kullananlar çok ağır cıhaz fln dıyor hepsı lg g4 alın dıyor oda kronik sorunlu degilmı sıkıntı yapmazmı yoksa tabıkıde lg g4 alayım
lg g4 te asus zenfone 2 de sıkıntılı arkadaş sorunsuz olan bir telefon nasıl yok film gibi

franklinda

franklinda

Üye
Madem fiyat aşağı indi moto g4 plus bakın yada leeco le max 2 düşünebilirsin aliexpress te 220$ fiyat etiketiyle satılıyordu şu an durum ne bilmiyorum :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Madem fiyat aşağı indi moto g4 plus bakın yada leeco le max 2 düşünebilirsin aliexpress te 220$ fiyat etiketiyle satılıyordu şu an durum ne bilmiyorum :)
motorola da sıkıntılı herkes iade edıyor fln mecburen gm4 alacaz galıba evdede dıscovery 2 var para iade kararı cıktı hakem heyetınden para ıade edılcek bu gercı benım kendı param da babam da der simdı malmısın bu marka alıyon der sımdı

franklinda

franklinda

Üye
Alacaksanız marka güvenilirliğini gözardı etme çok başın ağırır demiş olayım LeEco Le Max 2 deki özelliklere erişebilmek için minimum 1.500 tl ödemeniz gerekiyor aliexpresste 800 tl civarı :)

azattt

azattt

Üye
asus zenfone 2 64gb düsunuyorum yorumları da gayet ıyı hepsıburadada 1150 cıvarında gıbı sızce nasıl galaxy c5 gordum batarya sorunu fln vrmıs onu eledim
asus zenfone 3 dokunmatıgı fln bozuldu yazmıs bırı sıkıntılı galıb ayorumlarda gordum vatanda bulasmayım dedım
edit zenfone 2 kullananlar çok ağır cıhaz fln dıyor hepsı lg g4 alın dıyor oda kronik sorunlu degilmı sıkıntı yapmazmı yoksa tabıkıde lg g4 alayım
lg g4 te asus zenfone 2 de sıkıntılı arkadaş sorunsuz olan bir telefon nasıl yok film gibi
asus 2 eskidi artık.
sana 5 telefon önerdim sen asus 3te takılı kaldın. diğer telefonlar sorunsuz telefonlar. elektronik aletler biraz da şans işi her yoruma bakarak telefon almayı düşünürsen Iphone kapalı kutu derler samsung güncelleme almıyor derler lg anakart derler sony takoz derler yani sonu yok bunun. lg g3 3 sene kullanan var lg g4 bir ayda çöp olan var. tek tek yorumlara bakarak olmaz bu iş

Üst Alt