15 yaşındaki kıza tecavüz etti

 • 29 Eylül 2012
 • 311 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. NEVŞEHİR’de, internetteki sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı 15 yaşındaki kıza, buluştuktan sonra götürdüğü inşaatta tecavüz ettiği iddia edilen 28 yaşındaki İbrahim D., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
  İşsiz olan İbrahim D., sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı lise 1’inci sınıf öğrencisi kıza bir süre sanal ortamda arkadaşlık yaptıktan sonra buluşma teklif etti. İddiaya göre İbrahim D., buluşma teklifini kabul etmeyen kıza, Eğer benimle buluşmazsan, yazışmalarımızı ve fotoğrafları internette yayınlar, ailene de gönderirim diye şantaj yaptı. Bunun üzerine liseli kız, İl Emniyet Müdürlüğü’nün de bulunduğu Yeni Kayseri Caddesi üzerindeki bir işyerinin önünde buluşmayı kabul etti.

  İbrahim D., buluştuktan sonra kızı yakında bulunan inşaat halindeki bir apartmana zorla götürdü ve iddiaya göre burada liseli kıza tecavüz etti. Küçük kız eve gidince durumu annesine anlattı. Annesi de Polis Merkezi’ne giderek İbrahim D’den şikayetçi oldu.

  Polisin gözaltına aldığı İbrahim D., sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Nevşehir E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.
   


  Yazan: yavuzkaraca
 2. onu adamı damat koğuşuna atacaksın görecek o zaman yaptığı neymiş!
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 17:27