13/07den sonra aldığınız spot cepi kullanabilirsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
13/07den sonra aldığınız spot cepi kullanabilirsiz
Az önce merakımdan avea müşteri hizmetlerini aradım ve sopt telefonlar hakkında bir bilginiz varmı dedim. Kadın bana ne zaman almış olursanız olun bize şu an itibari ile telefonunuzun imei numarasını bildirmeniz kullanabilmeniz için yeterli dedi. Yok öyle olacak yok böyle olacak yüzünden sıfır 6230'yi 360YTL ye almadım Allah bunların b...... versin :ah:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Valla ben yaş tahtaya basmak istemem açıkçası..

Bugün telefon aldım ama garantili aldım az da olsa riske girmek bence mantıklı değil.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Aman şuan Spot telefon benden uzak dursun , ne kadar böyle haberler çıksada , yaş tahtaya basmamak lazım van'ın dediği gibi.

free

free

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 1 2005, 07:42 PM
Valla ben yaş tahtaya basmak istemem açıkçası..

Bugün telefon aldım ama garantili aldım az da olsa riske girmek bence mantıklı değil.. ;)
[post=182615]Quoted post[/post]​
t290i hayırlı olsun bende babama onu almayı düşünüyorum bu sıralar
nasıl iyimi telefon,birde 55 yaşında biri için kulanmak zor olurmu değerli görüşlerini bekliyorum ;;)

ibonline

ibonline

Üye
t290 hangi model
hem gecen van bana a100 ü sormuştu t290mı ladım hayırlı olsun ama nsaıl bir tel merak ettim

free

free

Üye
se t290i...........giriş seviyesi 140ytllik telefon
4096 renk,gprs,wap,sms,mms,ems,300saat bekleme 12 saat konuşma pil ömrü,kamera takılabilir

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
İşallah öledir.

sersanem

Üye
arkadaşlar yani bu spot telefonlar için kayıt ettirme başladımı bende bi se p910i varda spot kayıt ettireyim bari kapanmasın

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
İyide arkadaşlar bu kesin bir olay neden hala korku duyduğunuzu anlayamadım ;)

ibonline

ibonline

Üye
yaaaaaaaaaa biri konu hakkında bilgide bulunsada gidip vergimiz yatısak biz bu vergileri ne zaman ve nereye yatırıcaz

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
t290 sadece telefon başka bişey değil... ;)

a100 veya gd55 alacaktım ama sıfır garantiili bulamadım.. Bende bunu aldım dün sabah geldi telefon kullanıyoruz işte.. :ehe:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
yaw harbi nolcak bu iş? verilen süre dolmuş uzatılmış bile ama kimsenin ne *alt edeceenden haberi yok.ne menem iş bu böyle.mesaj atacaz dediler mesaj musaj gelmedi.sonrada "mesaj attık ama siz kayıt ettirmediniz o yüzden artık telinizi kullanamayacaksınız" diycekler adım gibi eminim.madem bi b*ku söylediğin vakte ayarlayamıycaksın o zaman ne bulandırıyon ortalığı...
asabım bozuldu ya. :vur: ..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar sms gelene kadar konuşulan herşey boş.. ;)

hidayet

hidayet

Üye
çaresiz bir şekilde beklemedeyiz :ah: :ah:

metintekin

Üye
BENDE dün mobimag okudum.Onda da 14 temmuzdan sonra alınan teller kapancak diyodu.Ama mesela yurt dışından faturalı alırsan kaçak sayılmıcakmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt