12731 v 3333 Türksatın yeni şebeke arama frekansı olmuştur,tüm kanalları bulmaktadır!

Sponsorlu Bağlantılar

karides

Üye
    Konu Sahibi
12731 v 3333 Türksatın yeni şebeke arama frekansı olmuştur,tüm kanalları bulmaktadır!

Frekans değerlerini bir kez girmeniz yetiyor arkadaşlar. şebeke (NETWORK) mutlaka açık olacak.

Bazı arkadaşlarda sinyal seviyesi düşük olabilir. Yine de tarama yapın, çıkıyor. 192 kanal bulunması lazım (01.04.2007 itibariyle).

Ayrıca bu frekansta yayınyapan EAS PROMO kanalına teletex konulmuş. Bu da uydudaki değişiklikleri teletex ile takip edebileceğimiz anlamına geliyor.

İyi seyirler.

alikelek

Üye
Teşekkürler Arkadaşim

Scofield™

Scofield™

Üye
Güzel Bilgi...

technonur

technonur

Üye
saolasın işime yaradı valla

gokhanez

Üye
Sağolasın Hemen Kanal Girişini Yapıyorum...

burchawyus

burchawyus

Üye
eline saglık :D

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
sagolun güzel sistem gerçekten otomatik arasın oh

Fahrettin52

Fahrettin52

Üye
Saol Arkadaş Emeklerin Icin

recepali

recepali

Üye
kardeş yeni diye yazmışsın bu neredeyse 4-5 senedir var yaw ama yinede emeğine sağlık

karizmatech

karizmatech

Üye

Frekans değerlerini bir kez girmeniz yetiyor arkadaşlar. şebeke (NETWORK) mutlaka açık olacak.

Bazı arkadaşlarda sinyal seviyesi düşük olabilir. Yine de tarama yapın, çıkıyor. 192 kanal bulunması lazım (01.04.2007 itibariyle).

Ayrıca bu frekansta yayınyapan EAS PROMO kanalına teletex konulmuş. Bu da uydudaki değişiklikleri teletex ile takip edebileceğimiz anlamına geliyor.

İyi seyirler.

peki tamam da benim tv kartım pegasus fakat bu frekansları giriyorum ve tarama ya basıyorum sinyal kilitli değil diyor. Bu kilitleme hakkın da ve taratma hakkın da saha detaylı bilgiye ihtiyacım var. hotbird de ise arama yarın da program hata veriyor kapanıyor. şimdi den teşekkürler...

jatvalca

jatvalca

Üye
bende bişey çıkmadı ya

jatvalca

jatvalca

Üye
dört gözle bekliyorum
çünkü recever taramasında kanalların hepsi çıkmıyor

kerem16400

Üye
bendedende size sağollun

Captan075

Üye
mrb arkadşım ben D-smart'ı kullanıyorum bu werdiğin 12731 v 3333 yazıorum olmuyor.
ayrıca gs tv'nin frekansı kaç yha bulamıyorum kolay gelsn teşekkürler

Üst Alt