12 Temmuzdan Sonra

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ataullah

Üye
    Konu Sahibi
12 Temmuzdan Sonra
12 Temmüzdan sonra Türkiye'ye bir arkadaşımın getirdiği bir telefon aldım. Şimdi onun durumu ne olacak?
söylendiği gibi 13 Aralıktan sonra kullanıma kapatılacak mı? ya da bunun başka yolu var mı? Beni bilgilendirirseniz sevinirim....

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
kaçak telefon süresi 1 yıl uzatıldı die biliorum ama

darkred

darkred

Üye
arkadaşım kaçak telefonların kayıt süresi 1yıl daha uzatıldı çünkü telekom kayıt sistemini daha tamamlayamadı aynı dert bendede var bir adet 8890 1 sene daha rahat rahat kullanabilirsin telini

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şuan için korkma hiçbirşey olmayacak..

En azından 1 sene..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
SPOT D600'de yok ki

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Doğubankta var.. Spotu olmayan tlefon olur mu ya..

cepix

cepix

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Nov 22 2005, 10&#58;30 PM) [post=213250]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
SPOT D600&#39;de yok ki
[/b][/quote]

Yok diye birşey yoktur araştırmalısın ki kesin çözüm noktasını bul

D600 sıfır spot:700 ytl Verelim istersen

Salihyet

Salihyet

Üye
spotsuz dünya kaos demektir

ataullah

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar&#33;
Gerçi bir çok arkadaşın derdi olsa da konu ile ilgilendiğiniz için herkese teşekkürler.
Fakat hala kafamı kurcalayan bir şey var. o da şu: Peki bir sene sonra ne olacak? Yani dediğiniz bir yıl af süresi için mi geçerli? yoksa telekomun yetersizliğinden dolayı mı uygulamayı bir sene geciktirdi????

Dr.Mobile

Üye
ÖLE BİŞİ OLURSA ZATEN 1 SENE İÇİNDE SATARIZ

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
1 Seneye zaten ben satarım aldığım telefonu benim için bir sorun gözükmüyor..

Dr.Mobile

Üye
Ya aslında Edirnede çok iyi ticaret yapılır fiyatlar baya tuzlu burda 6680 1.100 gibi birşey ben 7610 aldığımda 500e Edirnede 1100ytlydi ama yapamadık ticarret

snrers

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 22 2005, 10&#58;40 PM) [post=213266]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Doğubankta var.. Spotu olmayan tlefon olur mu ya..
[/b][/quote]
spotu olmayan telefon olur neden olmasın dogubankta bütün telefonların spotu var diye birbirnizi kandırmayın. mesela örnek verebilirim siemens panasonic ve sony ericsson un bir cok modelinin spotu yoktur.
bir sene uzatılma olayına gelince zaten ben basından beri biliyorum böle olacagını bu türk milleti ile ugrasmak okadar da kolay degil. burası kacakların ülkesi. kdv vergisini tahsil eden devlet memurları müdürleri bile kacak telefon kullanıyor

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Var arkadaşım neredeyse tüm telefonların spotu var...

Aradaki fark şu nokia telefonlar doğubankta 100 mağazada bulunuyorsa se. ve samsung 5 mağazada bulunuyor ama sen bulamıyorsun ben buluyorum..

snrers

Üye
sen telefon cenneti olarak sadece dogubankı biliyorsun ben dogubanka satıyorum sende ordan alıyorsun. sen bulamazsan ben satmıyorum demektir

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşım eğer bi cevap daha yazarsam sidik yarışına girmiş olacaz o yüzden sadece sana şunu diyorum..

Doğubanka mal veren tanıdığım var ve kendisi kuzenim.. Son nokta..

snrers

Üye
ben yarıs filan yaptıgım yok eger bişey biliyorsan konusursun ama yanlıs bilgilendirme omaması için bende bildiklerimi söylüyorum. ben ikinci tekil sahısları katmıyorum ortaya kendimden bahsediyorum. Gerek yok yaa bosver neyse kırılmak yok burası kardeslik sitesi ok.

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Nov 22 2005, 11&#58;25 PM) [post=213331]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Nov 22 2005, 10&#58;30 PM) [post=213250]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
SPOT D600&#39;de yok ki
[/b][/quote]

Yok diye birşey yoktur araştırmalısın ki kesin çözüm noktasını bul

D600 sıfır spot:700 ytl Verelim istersen

[/b][/quote]

Sıfır garantilisi, 760 YTL orada neden o kadar pahalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt