12 defa ölüp dirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İNGİLTERE'de 87 yaşındaki kalp hastası kadın 12 kez kalbi durmasına karşın her seferinde masajla hayata döndürüldü.

Kalp hastası 87 yaşındaki İngiliz kadın 12 kez hayata gözlerini yumdu Ancak her seferinde yapılan kalp masajıyla yaşama geri dönmeyi başardı.

Torununun torununu gören Edith Manning sol kalp karıncığındaki sorun nedeniyle defalarca ölüm tecrübesi yaşadı. Kalbi son 3 yılda tam 12 kez duran yaşlı kadın 8 kez doktorlar 3 kez hastabakıcılar ve 1 kez de bir işçinin yaptığı kalp masajıyla hayata geri döndü. 5 çocuğu 11 torunu ve 17 torununun torunu olan Manning için komşuları "Kediye 9 canlı derdik. Ancak o kedileri bile geçti" dedi.

İngiltere'nin Somerset kasabasında yaşayan 87 yaşındaki kadın henüz ölmeye niyetli olmadığını belirtti. Kraliçe'nin 100 yaşını gören herkese tebrik telgrafı gönderdiğini söyleyen Manning "Hedefim 104 yaşına kadar yaşamak. Çünkü Kraliçe'nin göndereceği telgrafa 4 yıl bakmak onun aaafini çıkartmak istiyorum" diye konuştu.
alıntı
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bir başka bir mucize daha TuRkiShCowboy boyle güzel haberleri nerden buluyorsun:)?
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bilgisayara girince konular açıyorum :ehe en ilginç konuları araştırıyorum okuyorum sonra arıyorum konu var mi diye eğer gerçekten sevmişsem konuyu açıyorum :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt