12 defa ölüp dirildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
12 defa ölüp dirildi
İNGİLTERE'de 87 yaşındaki kalp hastası kadın 12 kez kalbi durmasına karşın her seferinde masajla hayata döndürüldü.

Kalp hastası 87 yaşındaki İngiliz kadın 12 kez hayata gözlerini yumdu Ancak her seferinde yapılan kalp masajıyla yaşama geri dönmeyi başardı.

Torununun torununu gören Edith Manning sol kalp karıncığındaki sorun nedeniyle defalarca ölüm tecrübesi yaşadı. Kalbi son 3 yılda tam 12 kez duran yaşlı kadın 8 kez doktorlar 3 kez hastabakıcılar ve 1 kez de bir işçinin yaptığı kalp masajıyla hayata geri döndü. 5 çocuğu 11 torunu ve 17 torununun torunu olan Manning için komşuları "Kediye 9 canlı derdik. Ancak o kedileri bile geçti" dedi.

İngiltere'nin Somerset kasabasında yaşayan 87 yaşındaki kadın henüz ölmeye niyetli olmadığını belirtti. Kraliçe'nin 100 yaşını gören herkese tebrik telgrafı gönderdiğini söyleyen Manning "Hedefim 104 yaşına kadar yaşamak. Çünkü Kraliçe'nin göndereceği telgrafa 4 yıl bakmak onun aaafini çıkartmak istiyorum" diye konuştu.
alıntı

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bir başka bir mucize daha TuRkiShCowboy boyle güzel haberleri nerden buluyorsun:)?

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bilgisayara girince konular açıyorum :ehe en ilginç konuları araştırıyorum okuyorum sonra arıyorum konu var mi diye eğer gerçekten sevmişsem konuyu açıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...