12 Dakikada 4.5 Kilo Hindiyi Mideye Indirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
12 Dakikada 4.5 Kilo Hindiyi Mideye Indirdi
12 dakikada 4.5 kilo hindiyi mideye indirdi

ABD’deki milyonlarca aile ‘şükran günü’ nedeniyle hindili sofralara oturmaya hazırlanırken, New York’ta düzenlenen hindi yeme yarışmasında, 47.5 kilo ağırlığındaki Sonya Thomas, 12 dakika içinde 4.5 kilo ağırlığındaki hindiyi mideye indirerek rekor kırdı. Kendisinin üç dört misli cüssedeki erkek rakiplerine fark atarak yarışmayı önde bitiren ‘Kara Dul’ lakaplı Sonya Thomas, önceki yıllarda da yine 12 dakikada 38 ıstakozu yiyerek bir başka dünya rekoruna imza atmıştı.

Sonya Thomas, ‘Hindiyi mümkün olduğunca hızlı yemeye çalıştım’ dedi ve yarışmaya sakız çiğneyerek hazırlandığını belirtti. Sonya Thomas’a 2500 dolar para ödülü ve bir de ‘şampiyonluk tavası’ verildi. ‘Dünya hızlı hindi yeme şampiyonu’ Sonya Thomas, daha önceleri ıstakozun yanı sıra, yumurta yeme, peynirli tatlı yeme, sosis yeme, fasulye yeme ve yengeç köfte yeme gibi çok farklı dalda da rakiplerini ezmişti.

symbianboy

Üye
12 dakikada 4.5 kilo hindiyi mideye mi indirdi
ben 12 dakkada 4/1 ini yiyemem

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
nasıl bir mide var bunda yaw

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Mided genişliği var herhalde

cllgr

cllgr

Üye
bu kadar hızlı vede cok yiyorda neden kilosu az anlamadım.bu kadar zamanda yemek insana fenalık gelir ya bu hanım antremanlı dmekki.ne diyim afiyet olsun.

helper007

helper007

Üye
<div class='quotetop'>(symbianboy &#064; Nov 26 2005, 01&#58;39 PM) [post=215187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

4/1&#39;i 4 katı olmuyomu?

Daha cüssesli olanlar hızlı yiyemiyo ama daha çok yiyebilirler belki.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Valla ben hayatta yiyemem..

angelus_34

angelus_34

Üye
Allah&#39;tan mide fesadı filan geçirmemiş

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
kadin yiye yiye koseyi donmus

symbianboy

Üye
<div class='quotetop'>(helper007 &#064; Nov 26 2005, 07&#58;55 PM) [post=215378]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(symbianboy &#064; Nov 26 2005, 01&#58;39 PM) [post=215187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

4/1&#39;i 4 katı olmuyomu?

Daha cüssesli olanlar hızlı yiyemiyo ama daha çok yiyebilirler belki.
[/b][/quote]
evet yanlış yazmışım 1/4

dark_akhyls

Üye
helal olsun ablama bi tanedir o... neresine yiyo onuda anlaymadım ya hadi neyse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...