İpucu 100mb den büyük uygulamaları şebekeden indirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
100mb den büyük uygulamaları şebekeden indirmek
Herkese merhaba,
100mbden buyuk dosyaları şebekeden indirmenin yolu yordamı var mı yada torrent üzerinden indiremiyor muyuz? Son wifi denemem de cihazınız bu wifi üzerinden baglanamaz hatası aldım. Telefonu sıfırlamadan önce baglanıyodum sorun çıkarmıyodu.
konuyla ilişkisi yok ama wp torrent uygulaması gerçekten çok süper olmuş 700mblık filmi 19saatte indirdim vodafone cepnet ile hiçbir bağlantı kopması yaşamadan.
soru olarak yazmıştım ama biraz kurcalayınca sonuca ulaştım
Magazadan uc browser'e telefonunuza yukleyin. Seçeneklerden web sitesi tercihini iphone olarak değiştirin. Tarayıcı üzerinden Windows Phone sitesine girin ve indirmek istediginiz uygulamayı seçin. En altta sol koşede elle indir seçeneginden şebeke üzerinden 100mb den buyuk uygulamaları indirebilirsiniz. Tum vodafone cepnet kullanıcılarına armağan olsun.
bu yöntemi keşfettikden snra sanırım symbiandan kalan aylık indirme rekorumu egale edicem :)

Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: Bence editleyip şu mesajlar birleştirildikleri silmelisin

full force

full force

Üye
Hocam wp torrent i bende denemiştim de akşam bırakıp sabah baktığımda 70 mb inmişti anca
Telefon l535 indirme yapabilmek için ekranı kapatmamak mı gerekiyor acaba yoksa benim torrentin seed i az olduğundan mı
Bi de windows tuşuyla menuye felan geçersek indirmeye devam ediyor mu

Üst Alt