:)

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Kadının biri lüks bir arabayla arkadan çarpar. Her iki araba da mahvolur ama şans eseri her ikisi de yara almadan kurtulur. Şık giyimli ve son derece güzel olan kadın arabasından çıkar ve adama bakıp; “Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de bişey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, huzur içinde birlikte olmamız için güzel bir işarettir.” der. Müthiş heyecanlanan adam; “Evet, galiba haklısınız” diye cevap verir şaşkınlıkla. Bak bagajdaki şarap şişesine bir şey olmamış. Bu kesin işaret. Hadi içip kutlayalım der ve şişeyi adama uzatır. Adam şişenin yarısını içer kadına uzatır. Kadın şişenin tıpasını kapatır. Adam sorar sen içmeyecek misin? Hayır ben trafik polisini bekleyeceğim.
 
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt