1000tl ye telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
1000tl ye telefon tavsiyesi
Arkadaşlar telefonu oyunka filan işi olmayan biri kullanıcak, fakat 1000 tl bazında bir f/p telefonu arıyorum.şu an piyasayı bilmediğim için her tavsiyeye açığım

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Arkadaşlar telefonu oyunka filan işi olmayan biri kullanıcak, fakat 1000 tl bazında bir f/p telefonu arıyorum.şu an piyasayı bilmediğim için her tavsiyeye açığım
Markette aradığınız olmazsa olmaz bir uygulama yoksa f/p olarak lumia 640xl öneririm android tarafında ise yeni çıkan GM 5 plus a bakmakta fayda var.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
Markette aradığınız olmazsa olmaz bir uygulama yoksa f/p olarak lumia 640xl öneririm android tarafında ise yeni çıkan GM 5 plus a bakmakta fayda var.
Windows phone öldü kardeşim ya artık bulaşmayız.Açıkçası asus gm filan da pek samimi gelmiyor. Ben 6 ay önce 1200 tl ye xperia c4 aldım, bir göz attım da şimdi hala onun ayarında düzgün markalı bir telefon yok.
samsung istemiyoruz, htc ve lg nin özellikleri kötü istediğimiz fiyat bandındaki telefonların.bilmiyorum ne yapsak

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Windows phone öldü kardeşim ya artık bulaşmayız.Açıkçası asus gm filan da pek samimi gelmiyor. Ben 6 ay önce 1200 tl ye xperia c4 aldım, bir göz attım da şimdi hala onun ayarında düzgün markalı bir telefon yok.
samsung istemiyoruz, htc ve lg nin özellikleri kötü istediğimiz fiyat bandındaki telefonların.bilmiyorum ne yapsak
Başka telefon kalmadı kardeş...

LG V10 İle Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Aybars1979
furyzer0

furyzer0

Üye
Markasından ve OS undan dolayı telefonları reddedersen 1000tl altında bilindik bir marka +android bir cihaz adam akıllı bulamazsın ayrıca oyunla işin yoksa ve snapchat kullanmıyorsan wp platformunda sıkıntı çekmezsin

Sent from mtalk using lumia 950

byAndroid

byAndroid

Üye
Xiaomi Mi4, gm 5 plus, galaxy j7

Rancho

Rancho

Üye
LG G3 yada G4 GM 5 plus Xperia C4 Asus Zenfone2 Lenovo P1 bunları alabilirsin 1000-1200 arası

Üst Alt