Telefon Tavsiyesi 1000-1750 TL Arası Telefon önerisi Telefon uzmanlarına!

Sponsorlu Bağlantılar

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
1000-1750 TL Arası Telefon önerisi Telefon uzmanlarına!
1000-1750 TL Arası telefon önerisi istiyorum
benim için önemli olan batarya tüketimi ve kamera performansı
xiaomi mi 5s ve mi 5s plus arasında kaldım ama yeni seçeneklere de açığım
snapdragon 800 serisi işlemcili olursa iyi olur.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Paşa geçenlerde daha redmi note 4 aldım kardeşime snapdragonlu modelini baya güzel kasma donma yok ısınma ılık oyunlarda genellikle akıyor kamera ses şahane

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
yokmu başka önerisiolan

franklinda

franklinda

Üye

LeEco Le Max 2 güzel ürün fiyatlar orada mevcut lenovo p2 de düşünebilirsin :)

Xiaomi Mi Max 2 128gb de fena değildir sony xperia x var yine bu fiyatlara lenovo moto z play ve moto modları mevcut yalnız moto modlarını yerinde görüp incelemen iyi olur asus zenfone 3 64gb yine bu fiyat aralığında az bir fark ilede lenovo moto z mevcut play modelinden farkı 2k ekran pek bir artısı yok tek tek inceleyin ihtiyaç ve ilgi alanlarınız doğrultusunda size en çok hitap edeni seçin motorola moto modları batarya kamera projeksiyon hoparlör gibi ürünler bunları da artık piyasada uygun fiyata bulmak mümkün artık karar sizin :)

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
ya esasen ben bu mi 5s plus a kafayı taktım ama kamera sıkıntılı diyolar mi5s baktım oda dengesiz 3/64gb 4/32gb yani 4gb/64 mi5s plus kullanan varmı?

hukum

Üye
2 kişiye tavsiye olarak lenovo p2 aldırdım ses kamara ama özelikle 5000 lik pil performansıyla dehşet bişey görüntüde güzel mi5 malzeme kalitesi olarak çok kötü diyorlar anında yamulur falan..m6 ile adamlar düzelttler .bunuda göz önünde bulundur. hemgarantide mualakta mi lerde.

byAndroid

byAndroid

Üye
Mi 5s plus iyi telefon yinede onun yerine mi 6 bi araştır bulabilirsin bence. Biraz beklersen note 3 ün fiyatları da düşecektir o seviyeye

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
ya doğru diyosunda mi 6 ilk türkiyeye geldiğinde 1800 tl idi şimdi 2100 küsür düşeceğini hiç sanmıyorum
çok teşek-rler öneri için ama lenovo da sonuçta çin mali ikinci snapdragon 800 serisi istiyorum o serinin donanım seviyeleri daha yüksek mesela 600 4 gde cat 9 a kadar destekliyor ama 800 serisi cat 16 kadar

franklinda

franklinda

Üye
Lenovo çin malı deyip geçmeyin xiaomi de çin malı p2 çok başarılı moto z seriside iyi sabit düşünceler ile karar vermeyin :)

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
yahu sabit düşünceyle alakası yok lenovo nun miix2 8 tabletini kullanıyorum kardeşimede moto g4 aldım
Yani iki marka ile içli dışlı oldum lenovo telefondan öte dünya markası ibm temelli firma zten moto da onda
Xiaomi kadar nette övülen marka görmedim
Herkez bundan sonra Xiaomiden başka marka kullanmam gibisinden yazılar yazmış

franklinda

franklinda

Üye
O zaman sorun yok yalnız yılın ürünü 800 tl civarı fiyatıyla LeEco Le Max 2 bir inceleyin mutlaka burada önerilen modellerden hiç bir eksiği yok :)

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
iyide tr de yok ki bulamadım
Biliyorum onuda gördüm Gayet şık ama
yok

franklinda

franklinda

Üye

Aliexpress tr deposundan gönderiyor ürünü 2k ekranda mevcutmuş üründe :)

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
gümrük sorunu olmuyomu yani
ime nasıl oluyo peki

franklinda

franklinda

Üye
Telefon size türkiyeden gönderildiği için imei kaydı sorun olmuyor :)

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
ime kayıtlı yani
pek sağlama benzemiyor bu olay uzak durmak gerek

vegatablo

vegatablo

Üye
Hepsiburadadan xioami mi5 prime alabilirsin yada n11 gibi miuiturkiye market gibi yerlerden mi6 da bakabilirsin sormak istediğin olursa mi5prime hakkında yardımcı olurum Huawei lerede bakabilirsin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
moto g4 sıkıntılı diyorlar herkes iade edip parasını almaya bakıyor dh de okudum kullanıcı kulubunde vb sorunlu olmas abende alacaktım

Buğra

Buğra

Admin
OnePlus 3T modelini tavsiye edebilirim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Garantili yerler yerine belli başlı satıcılar var sırf xiaomi cihaz satanlar var onlara bak bence note 3 modeli yeni daha snapdragon 660 var ama 835 ayarında yada mi 6 al gerçekten uzun ömürlü olsun

Üst Alt