100 Yıllık Yanlızlık.....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
100 Yıllık Yanlızlık.....
100 yılın ayıbı: G.Saray ligden düştü

G.Saray Bayan Basketbol Takımı F.Bahçe'ye 64-49 yenildi. Burhaniye ise Botaş'ı 1 sayı farkla geçti. Bu sonuçlarla G.Saray ligden düştü.

100 Yıllık Yanlızlık

Basketbolcu Özhan Canaydın'ın başkanlığında 100. yılını kutlayan G.Saray Bayan Basketbol Takımı ezeli rakibi Fenerbahçe'ye son maçta boyun eğerek tarihinde ilk kez ligden düştü.

Bayanlar Basketbol Ligi'nin son haftasında F.Bahçe'ye 64-49 mağlup olan G.Saray ligden düştü. Sarı-kırmızılılar ilk periyotta rakibiyle başa baş bir oyun ortaya koymasına rağmen çeyreği 13-14 geride kapattı. Ancak ikinci çeyrekte Zanze ve Ferdinand ile sayılar bulan F.Bahçe devreyi 25-35 önde kapattı. G.Saray maçın ikinci yarısında hareketli savunma yaparak rakibini durdurmak istedi. Ancak F.Bahçe maçı 64-49 kazandı.

DEVRE ARASI KAVGA
İlk yarının bitmesiyle, az sayıda F.Bahçe taraftarının bulunduğu bölüme, G.Saraylıların girmesiyle kavga çıktı. Güvenlik güçleri araya girerek olayları yatıştırdı. Daha önce G.Saray forması giyen Şaziye İvegin oynamamasına rağmen G.Saraylı taraftarlardan tepki görünce salonu ağlayarak terk etti. G.Saray Antrenörü Müge Berkalp içine düştükleri durumdan büyük üzüntü duyduklarını söyledi.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Demekki hersey futbolla olmuyor....Her Zaman Her Yerde En Buyuk FENER...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşi fanatikliği vurmadan konuşacak olursak...

Bence gs nin ligten düşmesi ayıptır açıkçası ve galatasarayın ayıbıdır.... Sadece futbola yönelmenin sonucu olarak görmekteyim bunu...

Düşmesini istemezdim gs olmazsa fb olmaz... fb olmazsa gs olmaz.... Bu asla unutulmamalı...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet ne kadar ezeli rakip olsalarda birbirlerini tamamlayan iki buyuk takım GS-FB

crawling

crawling

Üye
her ne kadar rakipte olsak üzüldüm..

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Mar 27 2005, 07:40 PM

Bence gs nin ligten düşmesi ayıptır açıkçası ve galatasarayın ayıbıdır....

[post=21592]Quoted post[/post]​

Galatasaray'ın değil, yönetimin ayıbı....

çok üzücü bir durum...

sadece Galatasaray için değil, Türk basketbolu içinde çok üzücü...

Türkiye'ye basketbolu getiren takım, Yenilmez Armada ligden düşüyor... :( :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türkiyenin ayıbı büyük bir camianın ligten düşmesi gibi ama...

2 sene önce sene 2003 özhan canaydının göreve geldiği günü hatırlayın.. Konuşmasını...

100. YILIMIZDA TÜM KULVARLARDA ŞAMPİYONLUK HEDEFLİYORUZ....

100. YILIMIZA YENİ ALİ SAMİ YEN STADINDA GİRECEĞİZ....

Hep bu yalanları söyleyen özhan canaydın yönetimidir... halada görevlerini devam ettirmektedirler...

Gerçekten yazık... 100. yıldı bir kara leke olarak gözükücek bu...

crawling

crawling

Üye
bunu sölemek belki bana düşmez ama kimseyi sitede zorla tutmuyolar...isteyen gider gidenede dur demezler heralde...bide kim olursa olsun tanımadığın insanlar hakkınd eziq yorumu yapma..o eziq dediğin arkadaşın senden daha kaliteli bi insan olduğundan şüphemde yok...!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bunu soylemeye de hakkınız yok.Galiba crawling dostumun yorumu sizlere yeter....

Saygılar......

aTTra

Üye
Arkadaşlar !!! İyi güzel yorum yapıyorsunuz, fakat nedir bu celal, anlamıyorum ?

Bir daha olmasın lütfen, hakaret vs. kelimeler kullanmak ceza gerektirir.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Walla aTTra abi bende okudugumda sasırdım bana edilen bir hakaret(eziq) oldugunu gorunce yani ben bisey soylemek istemiyorum...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Mar 28 2005, 09:29 PM
Walla aTTra abi bende okudugumda sasırdım bana edilen bir hakaret(eziq) oldugunu gorunce yani ben bisey soylemek istemiyorum...
[post=21989]Quoted post[/post]​

Gereken yapılacaktır... 8) 8) 8)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
van hoijdonk dostum gerekenlern yapılcagı icin tsk..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Zaten olay kapandı... Arkadaş şimdilik giremiyor siteye...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt