10 yada 14 TL'lik CepNet aboneli hat alınır

Sponsorlu Bağlantılar

WMPRX

Üye
    Konu Sahibi
10 yada 14 TL'lik CepNet aboneli hat alınır
Mrb. Arkadaşlar sınırsız cepnet paketi olan hat alıyorum. Satan arkadaşlar varsa pm atabilirler. :)

plusnettr

plusnettr

Üye
Hattı devir edeceklerse paket iptal oluyor. Hattı devir etmeden alırsanız açık hat oluyor. Illegal işlere karışılırsa hat sahibine sıkıntı olur.

murat.122a

murat.122a

Üye
kardes bekle yeni cepnetler nisan yada mayıs ta gelir

WMPRX

Üye
    Konu Sahibi
Hattı devir edeceklerse paket iptal oluyor. Hattı devir etmeden alırsanız açık hat oluyor. Illegal işlere karışılırsa hat sahibine sıkıntı olur.

orası doğru ama bildiğim kadarıyla iptal olmuyor diye duymuştum

- - - Eklendi - - -

kardes bekle yeni cepnetler nisan yada mayıs ta gelir

bence gelmez. Geçen vodafone forumunda gezerken yöneticinin yorumunda bidaha gelmez demişti yinede bilemiyorum

murat.122a

murat.122a

Üye
orası doğru ama bildiğim kadarıyla iptal olmuyor diye duymuştum

- - - Eklendi - - -

bence gelmez. Geçen vodafone forumunda gezerken yöneticinin yorumunda bidaha gelmez demişti yinede bilemiyorum

Kardes aylıkcepnet yeni üye alımına kapanınca ,vodafone mh temsilcisi ne soruyorlardı cepnet üye alımına açılacak mı diye çesitli sitelerde ve maxicepte konu açtılar ,kapanan yeniden açılmaz yeni cepnetler gelir diyorlardı ama suan icin bir çalısma yok diyorlardı ,ve 6 ay sonra efsane cepnet geri geldi diye çıkardılar.bence vodafone,abonelerinin tavrına göre cepnet yeni bir adla ve fiyatını değistirip yapacak.
Cepnet e talep önceden çok olmuştu.simdide email yağmuruna tutulsa en kıral limitsiz ucuz paket çıkarır

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye

Çok doğru ayrıca şöylede olabilir;
Hattı satın aldığın kişi bir süre sonra gider sim kart kayboldu diye yenisini çıkartır sende ortada kalabilirsin.Güvenilir çok iyi tanıdığın akraba vs. den al varsa başka bu gibi şeyleri internetten parayla dahi olsa almayı önermem.Herkez iyi niyetli olmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: boyabatlı
murat.122a

murat.122a

Üye

Hattı satın aldığın kişi bir süre sonra gider sim kart kayboldu diye yenisini çıkartır sende ortada kalabilirsin.Güvenilir çok iyi tanıdığın akraba vs. den al varsa başka bu gibi şeyleri internetten parayla dahi olsa almayı önermem.Herkez iyi niyetli olmayabilir.

Kardes arkadaş güzel bir cevap vermiş kendisine ben teşekür ederim
Sadece bekle bak yakında gelecek cepnetler

• Beğen
Tepkiler: tinasoft ve boyabatlı
plusnettr

plusnettr

Üye

Evet işin o boyutu da var. Bir çok forumda envai çeşit dolandırıldım mesajları dolaşıyor. Bir yenisinin daha eklenmesini istemeyiz.

• Beğen
Tepkiler: tinasoft

WMPRX

Üye
    Konu Sahibi

Kardes aylıkcepnet yeni üye alımına kapanınca ,vodafone mh temsilcisi ne soruyorlardı cepnet üye alımına açılacak mı diye çesitli sitelerde ve maxicepte konu açtılar ,kapanan yeniden açılmaz yeni cepnetler gelir diyorlardı ama suan icin bir çalısma yok diyorlardı ,ve 6 ay sonra efsane cepnet geri geldi diye çıkardılar.bence vodafone,abonelerinin tavrına göre cepnet yeni bir adla ve fiyatını değistirip yapacak.
Cepnet e talep önceden çok olmuştu.simdide email yağmuruna tutulsa en kıral limitsiz ucuz paket çıkarır

çıksada biraz pahalaştırırlar bence.

- - - Eklendi - - -

Kardes arkadaş güzel bir cevap vermiş kendisine ben teşekür ederim
Sadece bekle bak yakında gelecek cepnetler

inş gelir vodafone bıktırtı kendinden cepneti bi açıp bi kapıyorlar dalga geçer gibi

- - - Eklendi - - -

neyse o zaman ben almaya vazgeçtim :)

• Beğen
Tepkiler: tinasoft

akababa

Üye
Aramalara kapalı on tl lik cepnet hat var satabilirim lakin hiçbir şekilde hat aramalara açılmayacak aksi takdirde anında hattı kapatırım kabul ediyorsan satabilirim

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Aramalara kapalı on tl lik cepnet hat var satabilirim lakin hiçbir şekilde hat aramalara açılmayacak aksi takdirde anında hattı kapatırım kabul ediyorsan satabilirim

çok iyi önkoşul koyuyorsunuz hat onun olduktan sonra neden böyle kısıtlama altında kalsın ki alıcı?

Napolyon33

Üye
eski aylık cepnet üyeliği (10 TL olan) + 2024'e kadar sahadan mobil uygulama üyeliği var 200 lira veriyorsan satarım

WMPRX

Üye
    Konu Sahibi

gerek kalmadı kardeş vazgeçtim :)

murat.122a

murat.122a

Üye
nasıl olsa cepnet yeniden açılacak kardes 2 ay içinde bekle gör

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
eski aylık cepnet üyeliği (10 TL olan) + 2024'e kadar sahadan mobil uygulama üyeliği var 200 lira veriyorsan satarım

200liraya hat alınmaz emin ol numaran seri olsa (54xxx77777) başka..

murat.122a

murat.122a

Üye
alanada satanada hayırlı olsun

akababa

Üye
yeni cepnet çıksa bile minimum 14 15 lira aşağısı olmaz + 2000 dk veriyor aksam 9 sabah 9 sadece dakikaları tek basına 9,9 satıyor vf

murat.122a

murat.122a

Üye
keske yeni cepnet çıksa hızı 128 kilo bit e düsse 15 tl fiyatı olsa süper olur

Üst Alt