Faturasız 1 tlye 2gb

Sponsorlu Bağlantılar

cimbom04

cimbom04

Üye
    Konu Sahibi
1 tlye 2gb
HEDIYEGB yaz 7000 gonderin tarifenizin bitecegi gune kadar gecerli

• Beğen
Tepkiler: bulut6842, ÇaRşI 2387, M.F.E ve 3 diğerleri

blastx

blastx

Üye
Tesekkurler

teknognc

teknognc

Üye
:sprÇok sağolasın adamım

Nkurt

Nkurt

Üye
Bende olmuyor hatalı mesaj diyor nedeni nedir

Nkurt

Nkurt

Üye
Mega yeni 3gb tarifesi

Nkurt

Nkurt

Üye
Kardeş o değilde ben burda yeniyim burdaki ek paket almayı bilmiyorum mesela bu AVON 1500 dakika olan ek paketi nasıl alabilirim

teknognc

teknognc

Üye
Kardeş o değilde ben burda yeniyim burdaki ek paket almayı bilmiyorum mesela bu AVON 1500 dakika olan ek paketi nasıl alabilirim
O paket Avon firmasındaki çalışanlar için geçerli

Nkurt

Nkurt

Üye
Pki bu siteden bi köylümüz kulaniyorda bugün bitane arkadaşıma yaptı sadece numarasını ve slf servis şifresini istedi ve ona yapti

• Beğen
Tepkiler: Tnsmre
teknognc

teknognc

Üye
Ama yine de bi AVON1500 yazıp 4523 e gönderip deneyebilirsiniz

Nkurt

Nkurt

Üye
Pki şimdi hani arkadaşlar internet falan burdan paylaşım yapıyorlar bunu nasıl kendimize yaparız yada bi başka arkadaşa kısaca bi ozet yaz bana hani bu numara ve da servis verince nasıl yapılıyor

teknognc

teknognc

Üye
Pki şimdi hani arkadaşlar internet falan burdan paylaşım yapıyorlar bunu nasıl kendimize yaparız yada bi başka arkadaşa kısaca bi ozet yaz bana hani bu numara ve da servis verince nasıl yapılıyor
Nasıl yani başkasına da mı yapmak istiyorsun

Nkurt

Nkurt

Üye
Kardeşime yapmak istiyorumda nasıl yapabilirim bunu

teknognc

teknognc

Üye
Kardeşime yapmak istiyorumda nasıl yapabilirim bunu
O zaman kardeşinin tarifesi aktif olmalı, sonra bu internet paketini başta yazılan gibi mesaj göndererek alabilirsin

Nkurt

Nkurt

Üye
Aba o bana 4523 yola dedin oda yanlis dir olmadi hani kardes siz nasil yapiyorsunz baska numaralara benim bildiğim numarasını ve self servis numarasını alıyor ordan şifre yi bi yerden girip o ek paletlerden yapıyorlar

teknognc

teknognc

Üye
Aba o bana 4523 yola dedin oda yanlis dir olmadi hani kardes siz nasil yapiyorsunz baska numaralara benim bildiğim numarasını ve self servis numarasını alıyor ordan şifre yi bi yerden girip o ek paletlerden yapıyorlar
Kardeş bu gizli bir bilgi ama sana söyleyeyim, sen de self servis şifrenle tarayıcın üzerinden self servise girip orada avon paketini bulup yükleyebilirsin

Nkurt

Nkurt

Üye
Kardeş tarayıcı üzerinden derken biraz daha net bilgi verseniz minettar kalirim

teknognc

teknognc

Üye
Kardeş tarayıcı üzerinden derken biraz daha net bilgi verseniz minettar kalirim
Mesela google chrome olur, opera mini olur, safari olur ya da kendi tarayıcısı olur telefonunun, bunların hepsi tarayıcı

Nkurt

Nkurt

Üye
K.b kardeş:) dalmıştım pki kardeş bunuda sole bu haftalık sınırsız internet paketini sadece cepnet ek paketi tekmi alıyoruz başka ek palete gerek varmı:)

Üst Alt