0x8ac70013 Msn Görüntülü Arama Hata Kodu Avast Yüzünden Hata Veriyor Çözümü Nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

tsmurat61

Üye
    Konu Sahibi
0x8ac70013 Msn Görüntülü Arama Hata Kodu Avast Yüzünden Hata Veriyor Çözümü Nedir ?
Merhaba.Bilgisayarıma Win7 yükledim. msn 15.4.3508.1109 (msn12)yi yükledim ve camera açabiliyordum fakat ne zamanki avast internet security 5.1.889 (güncelledikten sonraAvastpro anti-virüsyazdı) .Ondan sonra görünütü arama yapmaya çalıştığımda 0x8ac70013 kodunu aldım. Ne ben gönderebiliyorum camera ne de karşımdakinin camerası bana geliyor. Bu anti virüs de güzel sistemimde de çok güzel çalşıyor. Tek sorun bu yardımlarınızı bekliyorum .Herhalde Avast yüzünden tek sıkıntıya kalan ben değilimdir.Hiç olmazsa çözüm arayan arkadaşlarada bilgi vermiş oluruz. İyi çalışmalar...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Öncelikle msn programının kısayoluna sağ tıklayın ve uyumluluk modunu Vista yapın.

Daha sonra Avast'ın tüm fonksiyonlarını devre dışı bırakıp görüntülü arama yapın.Bakalım aynı sorunu verecek mi?

tsmurat61

Üye
    Konu Sahibi
birader darlattı beni diskin imageını almıştım tekrar geri yükledim.Yinede ilgilendiğin için sağol .belki googlede aynı hatayı arayanlar burayı ziyaret edip bilgi alabilir.

Üst Alt