05-11-2005

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
massut

massut

Üye
Van maçı kaybedersenizde formda olmazsın zaten o gün her halukarda burda yoksun yani. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet çünkü her şekilde eve dönmem en az saat 1... :)

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 13 2005, 07:05 PM
Evet çünkü her şekilde eve dönmem en az saat 1... :)
[post=54338]Quoted post[/post]​
sen yeter ki burda ol ben sni 2 dede bulurum :artı:

ahmet6600

Üye
maçtan önce bi fenerli altı sıfır ı anlatmak için 5 parmağının yanına diğer elinin bi parmağını getirmiş gazetecilerde çekmiş sonraki günde gazetede çıkmış fb li bildi skoru diye 5-1 çok güldüm ona :artı:

mayday_

Üye
Originally posted by franck_ribery@May 12 2005, 11:32 AM
aaa tesadufun boyleside olmazki. azize başkanımız dun akşam konuşmadı hayret ettim... gecen gun bizim kupalarımıza tesaduf demişdide ondan olmasın sakın :)
[post=52917]Quoted post[/post]​

cosmokramer

Üye
Originally posted by Gokhan43+May 13 2005, 03:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; May 13 2005, 03:48 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by cosmokramer@May 13 2005, 04:34 AM
<!--QuoteBegin-Nicolas_Anelka
@May 12 2005, 07:31 PM
ne 5-1 birader oynamadan mac kazan grel burda laga luga yap
[post=53362]Quoted post[/post]​

oynamadan 5 atıyorsak, bir de oynasak neler olur merak ediyorum.... :lol2: :lol2:
[post=53766]Quoted post[/post]​

Bir takın oynamdan maç alıyorsa demekki bu takım değildir. Hele derbi maçlarında...

Şimdi diyeceksi,niz ki FB kac kere oynamadan kazandı.Bilinki bizim kaliteli futbolcularımız var onlar her takıma bedel.GS&#39;de dahil.. ;)
[post=54080]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yanlışın var,
bir takım maç oynamadan maç alıyorsa demekki karşısındaki takım takım değildir,
madem oynamadık adam olsaydınız da kaybetmeseydiniz.
5 tane attık hala oynamadan kazandınız diyorsunnuz ayıp be...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İşi adamlığa döküyorsak senin tabirinle o zaman Adam olsaydınızda 6 tane yemeseydiniz....

cosmokramer

Üye
işi adamlığa dökmüyorum,
madem oynamadık, kötüydük, nasıl 5 tane attık, o kadar kötüysek niye bizi yenemediniz diyorum..
6 lık maç için kötü oynadık diyorum ama siz 5 yediniz hala iyiydik, GS oynamadan kazandı diyorsunuz..
aradaki farkı göstermeye çalışıyorum....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sence gs fb den daha iyi bir futbol mu oynadı???

Öncelikle buna cevap verirsen bende yanıtlayacam..

cosmokramer

Üye
evet, biz takım oyunu oynuyoruz, fb ise bireysel yeteneklerle kazanmaya alışmış, bireysel yetenekler büyük maçlarda sökmüyor...
çok pozisyon bulduk deme, önemli olan o pozisyonları gole çevirmek,
forvetleriniz beceriksizse bu fb nin eksisi
bizim kalecimiz ve defansımız iyiyse bu da GS&#39;nin artısıdır ve iyi takım olduğunu gösterir..

massut

massut

Üye
arkadaşlar taktik anlayışlar bu şekilde ortaya çıkmıştır.Fener ofans oynamış olabilir.Belki seyirciye daha çok zevk vermiştir.Ama futbol bir bütündür.Defansı unutmuştur.Ve Galatasarayın taktiği tutmuştur.İyi oynamak boş şovalyelik yapmaksa Fenerbahçe mükemmel oynadı.Galatasarayda çok kötü oynadı ama maçı 5-1 kazandı. :huhu: :huhu: :huhu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...