05-11-2005

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperak

Üye
    Konu Sahibi
05-11-2005
Beşi bir yerde fenere çok yakıştı.... :haha: :haha: :haha:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6 KASIM 2002....

Quattro

Quattro

Üye
Önce şeref golü atın sonra konuşun.....

DefectoR

Konu gerekli yere taşınmıştır.

Caine

Caine

Üye
aaa tesadufun boyleside olmazki. azize başkanımız dun akşam konuşmadı hayret ettim... gecen gun bizim kupalarımıza tesaduf demişdide ondan olmasın sakın :)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bir eln parmakları .Bide bir eln parmaklarınından daha fazla saymak! bi de buna seref sayısıda ekleniooo

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6 KASIM 2002..

Atılan 0 gol..... Ve yenilen 6 gol...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
11 Mayıs 2005 diyecekler...

Atılan 5 Gol yenilen 1 gol...

Sizden az yemişiz ve en azından gol atmışız...

DefectoR

onlarınki kuyruk acısı :DD

Nicolas_Anelka

Üye
ne 5-1 birader oynamadan mac kazan grel burda laga luga yap

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya bakıomda deniz ile onder (2 farklı golde) kaysalarda ckartablerdi topları.Ozellikle de deniznkinde.

ilker

Üye
helal olsun hepinize :P :P :P :P :P

yazıKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK bu kadar olmaZZZZZZ

cosmokramer

Üye
Originally posted by Nicolas_Anelka@May 12 2005, 07:31 PM
[post=53362]Quoted post[/post]​

oynamadan 5 atıyorsak, bir de oynasak neler olur merak ediyorum.... :lol2: :lol2:

massut

massut

Üye
FEnerbahçeli kardeşlerim size tebrik etmek yakışır.Sizde bizi yenersiniz.Ezeli rekabetinde zevki burda.Sonuçta hepimiz kareşiz. :oke:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by cosmokramer+May 13 2005, 04:34 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(cosmokramer &#064; May 13 2005, 04:34 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Nicolas_Anelka@May 12 2005, 07:31 PM

oynamadan 5 atıyorsak, bir de oynasak neler olur merak ediyorum.... :lol2: :lol2:
[post=53766]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bir takın oynamdan maç alıyorsa demekki bu takım değildir. Hele derbi maçlarında...

Şimdi diyeceksi,niz ki FB kac kere oynamadan kazandı.Bilinki bizim kaliteli futbolcularımız var onlar her takıma bedel.GS&#39;de dahil.. ;)

massut

massut

Üye
Originally posted by Gokhan43+May 13 2005, 03:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; May 13 2005, 03:48 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by cosmokramer@May 13 2005, 04:34 AM
<!--QuoteBegin-Nicolas_Anelka
@May 12 2005, 07:31 PM

[post=53766]Quoted post[/post]​

Bir takın oynamdan maç alıyorsa demekki bu takım değildir. Hele derbi maçlarında...

Şimdi diyeceksi,niz ki FB kac kere oynamadan kazandı.Bilinki bizim kaliteli futbolcularımız var onlar her takıma bedel.GS&#39;de dahil.. ;)
[post=54080]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
İşte problemde bu ya sizin topçular çok pahalı kaliteli becerikli karizmatik ama şu ligi 10-15 puanla açık ara bitirmeleri gerekirken karnı aç gözü tok canım takımım Galatasaray a Kadıköyde yenilerek ikinci olacak.Haklımıyım kardeşim?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Haksıszın Kadıköyde GS&#39;nin galibiyetle ayrılmasına ben sadece :ehe: :haha: :D

massut

massut

Üye
Formun bu bölümüne maçtan sonra gerçekten çok üzüleceksin. :ah:
Ben burayı sana hatırlatırım. :huhu:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O gece beni forumda bulamayacaksanız... Kadıköyde şampiyonluk turunda olacam... :)

ilker

Üye
size eğer ankara bişey yapmassa ben GALATASARAY&#39;ı yeneceğinizi tahmin ediyorum ama eğer yaparsa o zaman cimbom&#39;u göreceksiniz 45 bin kişiyle okeyyyy miii?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...