01 Tuning

Sponsorlu Bağlantılar

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
01 Tuning

symbianboy

Üye
yeni golfün modifiyesinide hiç görmemiştim fena olmamış ama resimleri çıkartamamışın

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Teknik bir sorundan dolayı çevreye rahatsızlıktan dolayı ÖZÜR dileriz (döncem golf le ben size)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
nassı kıyıo millet bu arabalara yaa ben dısına bi çivi caktırmaya cekınıom ne panjur kalmıs ne logo ayrıca sewmedım tıpını sadece jant olsa cok daha tatlı durcakmıs ;;)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 20 2005, 11:05 PM
nassı kıyıo millet bu arabalara yaa ben dısına bi çivi caktırmaya cekınıom ne panjur kalmıs ne logo ayrıca sewmedım tıpını sadece jant olsa cok daha tatlı durcakmıs ;;)
[post=195572]Quoted post[/post]​
Bunu nasıl beğenmedın yawww neyse zevk ler ve renkler tartışılmaz gerçi

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsun bu arabaya bu yorum ?

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 20 2005, 11:05 PM
[post=195572]Quoted post[/post]​

orjinal parcaları duruyordur bence ;)

bide böyle lüx arabalara tuning, genelde kaza yapmış arabalardan seçiorlar ;)

örn: Taxiciler gerci onlar tuning yapmıorlar ama Lüx arabaların taxi olduğunu

hepimiz az çok görüoruz ;)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Doğru dur yaa çünkü kolay kolay kıymazLAR TAKSİCİLER SAĞOLASIN :D :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Süper görünüyor :wub:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
deniz ben bu arabayı gördüm bi are nerde oturuyo adam baraj a yakın mı ??

karizma

karizma

Üye
Abi golf süper araba ya her modelinde hertürlü modifiye yapılabiliyor müthiş bir araba hastasıyım ;;) ;;) :artı:

VoLo

VoLo

Üye
çok ii görünüyo modifiye tasarım kime aitse tebrik etmek lazım.türkiyede her geçen gün daha ii arabalar yapılmaya başladı.paylaşım için tşk

keano

Üye
cok emek harcanmis gercekten, benim zevkim diil (kozmetik mod hic sevmiom..nedendir bende bilmem). Allah sahibine bagislasin ne diim..ama kapilardaki vinyl olmasaymis dicem ama...neyse yaa...zevkler renkler mevzusu... ama iscilik guzel gorunuyo bu resimde. o arabaya bide bi badboy kaportasi lazim...

haa bu arada allah askina o araba hangi model? yani 1.6 falan diil dimi? lutgen GTI de yada GT-TDI de lutfen dandik 1.6 deme aglarim valaa...

tofy

Üye
bende beğendim çok güzel gözüküyorrr :artı:

__Midas__

__Midas__

Üye
vay anam vay arabaya bak.

AntiTuk

Üye
offf süper olmuş wallah :bravo:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano@Oct 24 2005, 02:00 AM
cok emek harcanmis gercekten, benim zevkim diil (kozmetik mod hic sevmiom..nedendir bende bilmem). Allah sahibine bagislasin ne diim..ama kapilardaki vinyl olmasaymis dicem ama...neyse yaa...zevkler renkler mevzusu... ama iscilik guzel gorunuyo bu resimde. o arabaya bide bi badboy kaportasi lazim...

haa bu arada allah askina o araba hangi model? yani 1.6 falan diil dimi? lutgen GTI de yada GT-TDI de lutfen dandik 1.6 deme aglarim valaa...
[post=197906]Quoted post[/post]​
gti ya merak etme bu emek gıdıp 1.4 e harcanır mı :D

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 21 2005, 05:17 PM
deniz ben bu arabayı gördüm bi are nerde oturuyo adam baraj a yakın mı ??
[post=196120]Quoted post[/post]​
Ben bir siteden aldım ama adana da cami nin orda gordum sabancı da birde mavi var onu da eklıyecegım bekleyın

BRKNSR

BRKNSR

Üye
bu güzelde bundan daha güzelini gördüm daha orjinal gözüküyodu yanlış anlaşılmasın buna orjinal değil demek istemiyorum saygılar

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
doğrduur ama bence adanadakı en gusel golf 5 budur !!! :artı:

Üst Alt