0.facebook ücretli

Sponsorlu Bağlantılar

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
0.facebook ücretli
arkadaşlar bilgilendirmek için söylüyorum facebookta ilk 2 dakka 0.facebook.com ücretsiz fakat sonraki her dakika için 50 kuruşum gitti 7 dakka durdum ilk 2 dakka bedava dier 5 dakkada 2.5 tl aldılarr!!

Lacrymosa

Üye
Öyle bir şey yok diye biliyorum. Bence başka bir şeyden dolayı TL gitti sizden. Facebook'taki linklere tıkladıysanız olabilir.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Fotolar kapalıdır ama sizin bakma izniniz var ona tıkladığınız anda fotolarıda görebilirsiniz ama sabit ücrete tabii tutulursunuz..Üstte yazar zaten.

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
olablir mi acaba?ama çok sinirim bozuldu

Lacrymosa

Üye
Turkcell WAP ile girmeniz gerekiyor bu arada.

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
ya fotoqraflara bkmadım ondan eminim ama linklere tıklamıs olablırmıyım htırlamıom tam olark

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Evet T. Wap ile girilecek dikkat et en üstte Turkcell üzerinden üzretsiz bağlantı yazar bir fotoya tıkla tekrar bak bu sefer kırmızı bir şekilde sabit ücretleneceksiniz yazar dikkat et.

abdül21800

abdül21800

Üye
ayarlardan (turkcell wap 'ı seçin ) o zmn fotoğraf ve videolar haricinden hiçbir ücret alınmaz

sezgincee

sezgincee

Üye
arkadaşlar ücretsiz die hemen koşmayın sonradan patır patır kontör yutuyor adam gibi 2 tl ye gir daha iyi olmazmı ne öle resimler falan gözükmüyor :S

EFECEL

EFECEL

Üye
arkadaşlar ücretsiz die hemen koşmayın sonradan patır patır kontör yutuyor adam gibi 2 tl ye gir daha iyi olmazmı ne öle resimler falan gözükmüyor :S
bence gayet güzel mesajlasmak bıle yeter facebook üzerinden ...

hanjinsan

Üye
merhaba
ben geçen ay ve bu ay 0.facebook a ara ara girdim (turkcell-gprs den giriyorum) fotoğraflara ve harici link yazan hiçbirşeye girmediğime eminim zaten facebook adresimde 3-5 kişi kayıtlı bigrubumuz var onlara msj attım sadece sayfanın en üstünde 'turkcell by free acses' ibaresi çıkıyor fakat birönceki faturamda 1.62 tl son faturamdada 2.60 tl mobil internet kullanım bedeli görünüyo başka herhangi bir internet sitesine veya linke veya fotoğrafa girmedim zaten işim gereği günde 12 saat internet başındatım o yüzden zorunlu olmasaydı telefondan internete girmeyi hiç canım istemiyo:)
bu ücretlendirme konusunda bilgisi olan varmı.

cyxaoc

cyxaoc

Üye
turkcell den aldığım bilgiye göre
STANDART MOBİL İNTERNET TARİFESİ
Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde toplamda 1MB’a kadar kullanımlarınız için sadece 2,5 TL ile ücretlendirilirsiniz.

KullanımÜcretlendirme
(KDV, ÖİV dahil)1 KB - 1 MB2,5 TL 1 MB üzeri0,001943 TL / KB

hanjinsan

Üye
cy66
yanlız bahsedilen normal internet dolaşımı değil benim demek istediğim 0.facebook turkcell kullanıcılarının tamamına ücretsiz olduğu söyleniyo. ben 0.facebook.com dan başka herhangi bir internet dolaşımı yapmadım fakat internet kullanım ücreti geliyo faturama bu konuda bilgisi olan varmı acaba standart internet kullanım ücret tarifeleri değil.

OğuzcanAbi

Üye
resimler paralı

sweetboyz

Üye
evet resimler tl yiyo :)

tallarico

Üye
Facebook bedava denmesi bence aldatmaca. Telefonum 5800. 0.facebook.com'a ilk girdiğimde 30sn kadar kaldım kapattım, kontör gitmedi. Bedava diye sevindim. Sonra tekrar sayfayı açıp telefonu kenara koydum. Hiçbir resim veya bağlantı açmadım. 3-4 dk sonra sayfayı kapattığımda para kesildiği mesajı geldi vodafone'dan.

soyfox18

Üye
arkadaşlar bilgilendirmek için söylüyorum facebookta ilk 2 dakka 0.facebook.com ücretsiz fakat sonraki her dakika için 50 kuruşum gitti 7 dakka durdum ilk 2 dakka bedava dier 5 dakkada 2.5 tl aldılarr!!
kardesm sen fotorafralara falan bakmisindir o yuzden gitmiştir ben bütün gün facedeyim ordan konusuyrm arkdaslarımla hic kntr qitmiyor... :evet:

wolverineihsan

Üye
hada dun(01,01,2011) girdim wap dan Turkcell 1mb kullanimi astiniz diye mesaj geldi 2 dek bile durmadim :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Turkcell İnternet İle Bağlandığınızda Kontör Gidiyor Fakat Turkcell WAP İle Bağlandığında Gitmiyo :)

--mm33rrtt--

Üye
0.facebook.com turkcell de hata vermeye başladı çoğu zaman donup kalabiliyor bunun yanı sıra arkadaşın dediği gibi kontör gidebiliyor hiç bir linke veya fotoğraflara falan tıklanmasa da zannedersem yavaş yavaş bu hatalarla yada ücret kesmeleriyle ücretsiz kullanım yerine ücretli olarak girilmeye yönlendiriyorlar ki ücretlerde çok yüksek değil bence

Üst Alt