0.facebook.com giremiyorum lütfen yardımmmm

Sponsorlu Bağlantılar

ayşe89

Üye
    Konu Sahibi
0.facebook.com giremiyorum lütfen yardımmmm
nokia 6600 telefonum wap ayarlarımı yaptım daha önce girebiliyordum...son 5gündür giremiyorum...giriş sayfasını açıyo fakat email şifre yazıyorum girişe basıyorum ama devam etmiyor....lütfen yardımcı olunnnn....

bluishgrey

Üye
aynı sorun bendede var kanka
bilen varsa yardımcı olsun

umitbasci

umitbasci

Üye
benimde aynı sorun var.giriş yap a basıyom tekrar giriş yapma ekranı çıkıyo..

nicksiz212

Üye
bende samsung s8500 de aynı sorunu yasıyorum fakat bu internet modemiyle alakalı birşey sanırım..benm ki baska wifi modemlerden giriyor...ama telefondanda bir ihtimal var cünkü 3g ya da o.facebook.com danda girmiyor :S

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Wap ayarlarını Turkcell müşteri hizmetlerinden gönderilmesini isteyin.

xberkanx1998

Üye
benimki general mobile benim,kisi servisler --> internet servisi lutfen bekleyı dıyo ve bidaha girmiyo du... çözümü mesaj bolumune WAP YAZIP 2222 GONDERIN TELEFONUNUZA İLETİ GELECEKTİR ONLARI TEK TEK UYGULAYIN VE İNTERNET AYARLARIYLA FAZLA UGRAŞMAYINIINIZ onerılır ...............

Hsnkptn

Üye
Arkadaşlar telefondan facebook' a girerken E-Posta adersimi ve parolamı giriyorum.Bazen tekrar girmemi istiyor bazen ise giriyor ama mesajlara falan girerken tekrar giriş yapmamı istiyor.Yardımcı olabilirmisiniz... ? :(

marist

marist

Üye
bendede aynı sorun var e posta şifre yazıyorum öyle kalıyorr bazende giriyor ama girdikten hemen sonra yada baska birşeye tıklayınca mesala mesajlara tıkLayınca hafıza dolu diyerek kapanıyor ama diger internet sitelerine giriyorrum.

xinanux

Üye
:hmmm

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
kardeş türksel ilk önce yem atı şimdide tüyünü yoliyacak anlayacağınız paralı oldu zaten tele yüklüyorsunuz 20 tl 200.dk 100.sms 100.mb veri yorsunuz tarifeni süper tarife yap ardında 20 tl yükle 2222.ye mesaj yaz (HOŞGELDİN) yaz gönder bir 1 ay boyunca gecerli

----------Eklendi @ 12:13:46 ---------- Yazıldı @ 12:10:01 ----------

20 TL ye 200.dk100.sms100.mb bir ay boyunca hoşgeldin kanpanyasında yararlayın TURKSELL

Üst Alt