Diğer Android Üreticiler

Kategorilendiremediğimiz Diğer Android üreticilerine ait olan cihazlar için ROM'lar ve çeşitli yazılımsal yada donanımsal destek konularına ait kategorimiz.
Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Android Cihazlar

Turkcell' in satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
276
Konular
276

Vestel Android Cihazlar

Vestel' in satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
20
Konular
20
DarkredBlue61
  • DarkredBlue61

Vodafone Android Cihazlar

Vodafone' un satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
74
Konular
74

Türk Telekom Android Cihazlar

Türk Telekom' un satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
59
Konular
59

Nokia Android Cihazlar

Nokia' nın satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
36
Konular
36

Diğer Android Cihazlar

Yukarıda kategorize edilmiş markalar dışındaki diğer tüm android işletim sistemiyle çalışan android cihazlar hakkında destek ve bilgi forumu.
Konular
82
Konular
82
  • By Mustafa

MediaTek - Android ROM

MediaTek işlemci kullanan Android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlar için mediatek android rom dosyaları, paylaşımları ve bilgi alışverişi.
Konular
29
Konular
29

Diğer Android ROM'lar

Çeşitli cihazlar için Android geliştirmeleri.
Konular
143
Konular
143
Normal Konular
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.

Üst Alt