Nova Launcher Prime v3.0.2 Final

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nova Launcher Prime v3.0.2 Final
Android cihazlar için geliştirilmiş popüler arayüzdür. Android 4.0 ve üzeri destekler.

Yenilikler:
"L" style folder preview (Settings > Folders > Folder Preview > Line)
"L" style app animation (Settings > Look and Feel > App Animation > Slide Up)
"L" style search bar (Settings > Desktop > Persistent Search Bar > L, or long-press on the quick search bar widget and select Edit)
"L" style app drawer icon (Long-press on the app drawer icon and select Edit then tap the icon and select the opaque white icon under Built-in)
Fixes and optimizations

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: firostr, fyagci, fantezya ve 10 diğerleri

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

Alper1045

Alper1045

Üye
Teşekkürler

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

AHMED...

AHMED...

Üye
Teşekkürler dostum ben 2,3 te kalmışım :)

gocadayi

gocadayi

Üye
En iyisi bu fazla pil tüketimi yapmaz denedim.

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
rk1406

rk1406

Üye
Tşk

FK5896

FK5896

Üye
Full olmayan guncel surumunu kullaniyorum o bile cok stabil. Kisisellestirme konusunda cok iyi.. Birde ben gecende prime versiyonunu indirmistim lisans hatasi vermisti. uygulamayi silmezseniz gelistirici sizinle iletisime gececek diye. Bu surumde hala devam ediyor mu ?

mesut1979

Üye
arkadaslar emin misiniz bunun prime versiyonu olduguna , bu normal versiyonu olmasi lazim prime versiyonu gecen sene agustos ayinda güncellenmis v1.1 versiyonu.

mürteza16

mürteza16

Üye

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.

gocmen.35

Üye
Teşekkürler

emre_2535

emre_2535

Üye
teşekkürler. tereddüt eden arkadaşlar prime versiyonu tüm özellikler aktif...

Invoke

Invoke

Üye
Sağ ol. :D

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Arkadaşlar ben indirdim ama dosya açilamiyor diyo neden acaba telefona root falan atmadim ondan olabilir mi

Invoke

Invoke

Üye
Alakası yok rootla. İndirirken hata olmuştur belki, tekrar.indirmeyi dene istersen.

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Tamam teşekkür ederim güvenlik ayarlarindan yapılıyormuş çok güzel tema ayrica telefon baya hızlandı. Touchwiz' e lanet olsun :)

Ctnosmn

Ctnosmn

Üye
teşekkürler

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.

BKDemiray

Üye
arkadaslar emin misiniz bunun prime versiyonu olduguna , bu normal versiyonu olmasi lazim prime versiyonu gecen sene agustos ayinda güncellenmis v1.1 versiyonu.
O lisans anahtarı [emoji4]

Üst Alt