[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Neler Çalışıyor
Ses
Arama Yapma ve Alma
GPS
Pusula
Yakınlık Sensörü
Wifi
Bluetooth
USB Depolama

Donanım destekli grafiksel işlemler
Donanım destekli video oynatma
Youtube HQ

Kamera (YEŞİL BUG SORUNU ÇÖZÜLDÜ)
Torch ( El Feneri )
Wifi/USB tethering
Vsync

Beta 2 İON
  • Hybrid ION/PMEM (credits to ADC-Team for their work)
  • ADRENO SÜRÜCÜLERİ GÜNCELLENDİ
  • Brand new kernel based on CAF jb_2.5 branch
  • Kernel 3.4.75

Yedekleme Yapmak İçin Gerekli Programlar
Smslerinizi yedeklemek için
arama geçmişini yedeklemek içim

Cyanogenmod Nasıl Kurarım ?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

video için edemirci26 çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: gurkan553, mhmmdbilal, serif-23 ve 12 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Hepimize tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

cool_eagle

Üye
Bluetooth ta sıkıntı var sanırım. Bugün dosya gönderemedim

Kerim.

Kerim.

Üye
Oyun perf. nasil?

fayn88

fayn88

Üye
öncelikle cm 10dan daha yumuşak geçişler ama çok fazla ingilizce kelime var inşallah düzeltilir

burak_102

burak_102

Üye
Recovery modda sorun yaşadım ben

erdi_s

erdi_s

Üye
Mukemmel bi rom olcak bu. Biz wondercilarin en iyi yaptigi sey yani beklemek ve sabretmek gerekcek. Daha alpha 1 olmasina ragmen herseyin calismasi muthis bir baslangic ve bi iki ay sonra bu rom stabil olcaktir ;)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
Mukemmel bi rom olcak bu. Biz wondercilarin en iyi yaptigi sey yani beklemek ve sabretmek gerekcek. Daha alpha 1 olmasina ragmen herseyin calismasi muthis bir baslangic ve bi iki ay sonra bu rom stabil olcaktir ;)
aynen ama offical olsa on numara olacaktı

fayn88

fayn88

Üye
şu cm9 dan kurtulsa arco daha hızlı gider bence

hakan572123

Üye
şarj durumu nasıl?

- - - Eklendi - - -

bu rom dogukan kardesimizin duzenledigi rom mu yoksa arconunmu?

hakan572123

Üye
cm9dan daha iyi mi şarjı

YeAT

Üye
Arkadaşlar ben yükledim şimdilik bir sıkıntı yok telefonun şarjı gayet iyi dayanıyor cm9 build 6 dan geçtim ben bu roma . Dün gece kurdum. Ve kamerası yeşil problemi dışında güzel . Ekstra kişiselleştirme olarak gerçekten görselliği güzel yapmışlar. Ben beğendim açıkcası ama birtek bundada parlaklık sürgüsü yok o moralimi bozdu . cm10 da ekleyebiliyormuşuz bundada olsaydı güzel olurdu ama ileride yaparlar herhalde ve ben sd kartı hafıza olarak gösteremedim vold dosyası yemedi cm10 daki yeni birtane beklicez onun içinde sanırım . Genel olarak şuanda 10 saat geçti şarzım %20 ve yeni rom olduğu içinde düşmedi elimden 3g kullanımı ve wifi kullanımı parlaklık orta sevide iken arkadaşlar . bence günü kurtarması yeterlidir . ram booster dışında bir program yüklü değil . şarj programı yok. Romla ilgili merak ettiğiniz birşey varsa yanıtlayabilirim arkadaşlar . ekstra resim isterseniz çekip koyabilirim .

- - - Eklendi - - -

cm9dan daha iyi mi şarjı
Daha iyi değil ama yakın sayılır çok bir farkı yok güncellemelerle dahada iyi hale gelir bu a1 olmasına rağmen böyleyse :)

hakan572123

Üye
Kamerasini begenmedim 4.2.2 orjinal kamerasi yok orjinali cok daha guzel sarji bnde su gibi iciyor

YeAT

Üye
Kamerasini begenmedim 4.2.2 orjinal kamerasi yok orjinali cok daha guzel sarji bnde su gibi iciyor
evet yok ama zaten cm9 da falanda yoktuki yada varsa ben bilmiyorum benim kullandığım romda yoktu cm9 da

- - - Eklendi - - -

Şarjıda okadar farklı değil ya bende yada ben farketmedim belkide

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar birşey sorcam ya bu roma parlaklık sürgüsü nasıl ekleyebiliriz bileniniz varmı? durum çubuğuna parlaklık sürgüsü ( yanlış anlaşılmasın bildirim çubuğunu sağa sola kaydırarak ayarlamaktan bahsetmiyorum ) direk durum çubuğunda s3 mini s3 note2 gibi telefonlarda olan

Oguzhan_C

Üye
güzel ama sdswap olayını nasıl hallederiz?

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
güzel ama sdswap olayını nasıl hallederiz?

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1846454&d=1364671385

Mobilden yazıyorum da bu linkten sdswap şeysi indirebilirsin.

Üst Alt