Fenerbahçe'den Kezman açıklaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'den Kezman açıklaması
Sırp futbolcu Mateja Kezman'ın PSG'ye 1 yıllığına kiralandığı yönündeki haberlere Fenerbahçe Spor Kulübü'nden açıklama geldi
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Kulübümüz ile Paris Saint Germain arasında süren görüşmelerde, kulübümüzün yaptığı teklife karşılık henüz bir geri dönüş olmamıştır. Dolayısıyla anlaşma sağlandığı ve Kezman'ın gönderildiği şeklindeki bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır "
Öte yandan anlaşma haberi Fransızların önde gelen gazetesi L'Equipe ve France Football'da yer alınırken Paris Saint Germain'e 1 yıllığına kiralandığı transferde opsiyon hakkının PSG'de bulunduğu Fransız kulüp Kezman'ı transfer etmek isterse 4 milyon Avro ödeyeceği belirtilmişti

YsF_90

YsF_90

Üye
valla artık bu düğümün çözümlenmesini istiyorum. öyle veya böyle gitsin hem biz rahatlayalım, hem kontenjan... bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
valla artık bu düğümün çözümlenmesini istiyorum. öyle veya böyle gitsin hem biz rahatlayalım, hem kontenjan... bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

inşallah dediğin gibi hemen kurtuluruz kardeşim bu değerli yorumların için ben teşekkür ederim kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
inşallah dediğin gibi hemen kurtuluruz kardeşim bu değerli yorumların için ben teşekkür ederim kardeşim:oke:
inşallah kardeşim. rica ederim kardeşim benim, ben herkese değerli yorum yapmam. değerli kardeşlerime değerli yorum yaparım. o kardeşlerimin sayısı ise çok azdır zaten. sende bu kardeşlerimden birisin kardeşim hiç şüphen olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...