FC Köln'ün yeni kaptanı Ümit Özat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
FC Köln'ün yeni kaptanı Ümit Özat
Bundesliga takımlarından FC Köln'de takım kaptanlığına Türk futbolcu Ümit Özat getirildi.

Alman Birinci Futbol Ligi'ne yükselen FC Köln'ün teknik direktörü Christoph Daum, yeni takım kaptanı olarak Ümit Özat'ı seçerken, ikinci kaptan ise Galatasaray'ın eski kalecisi Faryd Mondragon oldu.

Daum , Ümit'in takım içinde ve dışında saygı ve takdir kazandığını belirtti.

Daum'a kulübe ve takım arkadaşlarına teşekkür eden Ümit, ''Büyük geçmişi bulunan bir takımda kaptanlık yapmak beni ve ailemi gururlandırdı'' dedi.

Geçmişte de kaptanlık yaptığını ve görevlerinin ne olduğunu bildiğini ifade eden Ümit, bu tecrübesini takımın puan cetvelinde iyi bir yerde olması için kullanacağını, istikrarlı ve başarılı olmak için çalışacağını kaydetti.

YsF_90

YsF_90

Üye
zamanında fenerbahçe'de kaptanıydı ümit daum'un şimdi köln'de çok şaşırmadım açıkcası. zaten ümit her yönüyle kaptanlığa en uygun isim. daum da ümit in ne olduğunu bildiği için kaptan yapmış hayırlı uğurlu olsun. artık avrupa takımlarıda zaten baya bi Türkleşmeye başladırlar. bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
zamanında fenerbahçe'de kaptanıydı ümit daum'un şimdi köln'de çok şaşırmadım açıkcası. zaten ümit her yönüyle kaptanlığa en uygun isim. daum da ümit in ne olduğunu bildiği için kaptan yapmış hayırlı uğurlu olsun. artık avrupa takımlarıda zaten baya bi Türkleşmeye başladırlar. bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

çok çok doğru bi yaklaşım kardeşim çok iyi tespit etmişsin. ben bu güzel yorumların için teşekkür ederim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...