Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmak isterler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk023

Üye
    Konu Sahibi
Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmak isterler.
Oscar Wilde böyle düşünüyor ya sizce durum nasıl...:)

Pure Life

Pure Life

Üye
aynı fıkırdeyim

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Aynı Fikirde DeğiLim.. Çok Saçma Bir Söz Bence.. KadınLarın DuyguLarı Yok Mu ? BayanLar Herşeyi oLduğu Gibi KabuLLenen VarLıkmış Gibi Bir AnLam Çıkardım.. :@

YsF_90

YsF_90

Üye
bence hak verilecek yönü var ama verilmeyecek yönüde var. gerçek sevgiyi bulmuşsan ilki sonu olmaz bu işin. her insan hata yapar. gerçek sevgiyi bulana kadarda sevdiğini zannettiği kişilerle beraber olmuştur. ama sonunda gerçek sevdiğini bulmuşsa, ve mutluysa geriye bi söz kalmaz.

_KadirşinaS_

Üye
Çok doğru bir tespit gerçekten

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bence hak verilecek yönü var ama verilmeyecek yönüde var. gerçek sevgiyi bulmuşsan ilki sonu olmaz bu işin. her insan hata yapar. gerçek sevgiyi bulana kadarda sevdiğini zannettiği kişilerle beraber olmuştur. ama sonunda gerçek sevdiğini bulmuşsa, ve mutluysa geriye bi söz kalmaz.
yusufu alkışlamak isstiyorum...

Salihyet

Salihyet

Üye
Aynı Fikirde DeğiLim.. Çok Saçma Bir Söz Bence.. KadınLarın DuyguLarı Yok Mu ? BayanLar Herşeyi oLduğu Gibi KabuLLenen VarLıkmış Gibi Bir AnLam Çıkardım.. :@

be cool :)

---

Bence ilk ve son gibi kavramlar tribünlere oynamaktır.. yani sen benim ilk aşkımsın.. sen benim tek aşkımsın gibi yalanlara gerek yok, bence erkekde kadında karşı tarafın dürüst olmasını ister..

CEREN

CEREN

Üye
bravoo gercekten:alkis
bayanlar herşeyi oldugu gibi kabul etmez;)
eden yokmu vardır ama genelleme yapmak yanlış olur

Salihyet

Salihyet

Üye
alakası bile yok.. :pro:

CEREN

CEREN

Üye
pardon ne ile alakası yok anlamadım:pro:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu durum görecelidir.. + Durumları görmeden bunu istemek hayalcilik olur.. ;)

taner kizgin

Üye
arkadaşlar ben turkiyenin bir cok yerını gezdim gordum 80 il den 80 türlü arkadaşım tanıdığım vardır bunu yanı sıra rusya azerbeycan ve türkmenistanı da bilirim suan da qatardayım kısacası kadınlar hiç bir zaman hiç bir şeyi oldugu kabullenmez sadce işlerine geleni işlerine geldiği gibi kabullenir yani bence tartışmanız yersiz bu konuyu sallayın arkadaşlar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
arkadaşlar ben turkiyenin bir cok yerını gezdim gordum 80 il den 80 türlü arkadaşım tanıdığım vardır bunu yanı sıra rusya azerbeycan ve türkmenistanı da bilirim suan da qatardayım kısacası kadınlar hiç bir zaman hiç bir şeyi oldugu kabullenmez sadce işlerine geleni işlerine geldiği gibi kabullenir yani bence tartışmanız yersiz bu konuyu sallayın arkadaşlar

Dostum MaşaLLah Gezmediğin Yer de KaLmamış Allah Daha Çok MemLeketi Görmeyi Nasip Etsin de.. Araştırma Yapmış Gibi Konuştun MaşaLLah HeLaL ;)

Bu Arada İki üLkenin Adı YanLış YazıLmış "Azerbeycan" DeğiL "Azerbaycan" "qatar" DeğiL "Katar" :ehe :ehe

taner kizgin

Üye
dostum azerbaycan konusunda haklısın ama katar die deil QATAR die yazılyo ve evet geziyorum iş gereği ve emin ol insanları senden iyi tanıyorum kib

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
dostum azerbaycan konusunda haklısın ama katar die deil QATAR die yazılyo ve evet geziyorum iş gereği ve emin ol insanları senden iyi tanıyorum kib

Dostum Şaka Yaptım.. Boşver Takma.. Türkçemizde Katar DeniLiyo O Yüzden Şeyettim.. Ne BiLeyim İngiLizce Dediğini.. :ehe Sen de Kendine İyi Bak.. ;)

CEREN

CEREN

Üye
konu herzamanki gibi kaynıyor:islik

taner kizgin

Üye
zaten burda kafayı yemek uzreyim hem italyanlarla hem hindistanlılarla çalışıyorum biri hintçe biliyo digeri ing ve italyanca bende aptallaştım kaldım yakında türkçeyi hepten unutursam yeridir yani
hem ing ce hem hint hem arapca ustune turkce hiç kolay olmuyo inan iansanın pisikolojisi bozulyo

--------------- Ekleme ---------------

konu konuyu acar ceren hanım bilmiyosanız çğrenin lutfen

CEREN

CEREN

Üye
SEN ÇOK ZEKİSİN GALİBA:pro:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
zaten burda kafayı yemek uzreyim hem italyanlarla hem hindistanlılarla çalışıyorum biri hintçe biliyo digeri ing ve italyanca bende aptallaştım kaldım yakında türkçeyi hepten unutursam yeridir yani
hem ing ce hem hint hem arapca ustune turkce hiç kolay olmuyo inan iansanın pisikolojisi bozulyo

Hmm AnLıyorum.. Tamam Kardeş Sana Hak Veriyorum.. HintLere Laf anLatmak Da Zordur :)

--------------- Ekleme ---------------

SEN ÇOK ZEKİSİN GALİBA:pro:

Ceren Tamam Yaw Benim İçin Kendini Feda Etmene Gerek Yok :ehe

taner kizgin

Üye
sende olesin galiba ceren nasıl anladın tebrikler buyuk başarı inan sana laf yetiştirmek istrdim ama yatıcam sabah erkn kalkıyorum sen yaz ben yarın sana cvp ını yazarım ok mi hadi kib by by

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt