arkadaşlarınız hakkınızda ne düşünüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlarınız hakkınızda ne düşünüyor
alttaki yazıyı arkadaşlarınıza mail atın

Hadi Beni Anlat :D
Bos alanlari dolduruyorsun, bana uyacak, beni anlatacak sekilde ve bana geri yolluyorsun. Ama ilk önce bos bir kopyasini tüm arkadaslarina gönderiyorsun. BEN dahil ;) , böylece senin için doldurulabilecekbir formlari oluyor. GERÇEKTEN, mailleri geri almak çok süper,bir çok sey ögreniyorsun. Ilkönce bunu tanidigin HERKESE arkadaslarina yolla ve bak bakalim seni ne kadar iyi tanimislar. Sonra maili doldur sana yollayan KISIYE GERI YOLLA.. ?? Sorulari cevapla, ama hiç bir sey silME

1.Senin ismin?
cvp:

2.Biz nerde nasıl tanıştık?
cvp:

3.Beni nezamandır tanıyorsun?
cvp:

4.En son nezaman görüştük?
cvp:

5.Benimle ilk konuşmanda yda beni ilk gördüğünde ne düşündün?
cvp:

6.Benim yaşım?
cvp:

7.Doğum günüm?
cvp:

8.Sence senin hakkında ne düşünüyorum?
cvp:

9.Beni hiç kıskandığın oldumu VE NEDEN?
cvp:

10.Kardeşim varmı?
cvp:

11.Göz rengim?
cvp:

12.Seni gördüğümde yada konuştuğumuzda sana söylediğim ilk şeylerden birini hatırlıyormusun?
cvp:

13.Benim müzik zevkim nasıldır?
cvp:

14.Benim en iyi yanım ne?
cvp:

15.Ben komikmiyim?
cvp:

16.Sence ben sana göre arkadaşmı,sevdiğin birimi yoksa öle tanıdığın birimiyim?
cvp:

17.Bana takacağın bir lakap olsa ne derdin?
cvp:

18.Beni ağlarken gördünmü nezaman ve neden ?
cvp:

19.Sence benim dostluğum senin için önemlimi ve nekadr önemli?
cvp:

Geldik en can alıcı soruya

20.Nefret ettiğin huylarım varmı varsa neler?
cvp:

21.Beni tek kelime ile anlatmanı istesem nedersin?
cvp:

benim için doldurup yollayabilirsiniz...sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum..

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
    Konu Sahibi
pek hoşunuza gitmedi galiba...:(

mservank

mservank

Üye
Valla ne yalan söyleyim yollamam bu devirde seni böyle seven arkdaş bulmak zor yani kimse böyle bir şeyi doldurup göderiri mi bilmem vakit kaybı vs. uydururlar
sonra birisi bile göndermesin üzülen yine ben olurum

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
    Konu Sahibi
bana geldi ve gerçek arkadaşlarım yolladı...
dene bence üzülmezsin...

DefectoR

Üye
pek hoşunuza gitmedi galiba...:(
Aslında mantık olarak güzel bi konu açmışsın lisede sınıf öğretmenimiz herkese bir kağıt dağıttı ve en sevdiğiniz 3 arkadaşınızın isimini ve neden sevdiğinizi yazın demişti, ama kimseye kimi yazdığınızı ne sorun ne de söyleyin demişti.

buna benzer bişi yapılabilirm mesela,

açtığın topic şu şekilde olabilirdi, forumda hangi nickler senin dikkatini çekiyor ve o nick hakkındaki görüşlerin nelerdir...

Örnek:

Negative; ilgilenmiyorum bile kendisi ile araba bul diyor buluyorum öldürseler almam diyor gelde bu adama güven :)

Omayra: tutturmuş beyaz kaplanım var beyaz kaplanım var diye imzasına da çakmış onu göstererek üyeleri korkutmak istiyor bakın hata yaparsanız sizi onla aynı kafese koyarım diye...

Salihyet: Fenerbahçeliyim diye geçiniyor ama ben en ufak bi fanatizmini görmedim anca okul resimlerine gösteriş olarak fb forması giyiyor :D

ufuk23: Takmış bu da kadınlara kardeşim şüphe ediyorum zaten kendisinden nedir bu kadın düşmanlığı :kop:

Seli84: bi konu açıyor nasıl açacağını bilmiyor işte sonra da üzülüyor beğenmediniz mi diye, danıştınmı kardeşim kimselere :coold:

Nazy: nicke bak ama kendsine bak fikri ile zikri bir değil koy oraya bi nazi işareti de nickinin hakkını ver :)

vs.. arkadaşlar burda benim yazdığım biraz espirili bir anlatım idi ama siz karşınızdakini kırmadan arkadaşlarınıza yorum eleştiri tarzında bu şekilde yapabilirsiniz...

Topici bu şekilde editleyebilirsin bence ;)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
    Konu Sahibi
tşekkürler :bigstar::bigstar:

omayra

Üye
Omayra: tutturmuş beyaz kaplanım var beyaz kaplanım var diye imzasına da çakmış onu göstererek üyeleri korkutmak istiyor bakın hata yaparsanız sizi onla aynı kafese koyarım diye...

kaplanım seni bir yer, görürsün gününü, kaç bucakmış dünya anlarsın :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
    Konu Sahibi
defector...nerelerdesin...omeyra seni korkutmak için yaptı:) yedirmez merak etme:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...