KVK servis??

Sponsorlu Bağlantılar

ouz.tr

ouz.tr

Üye
    Konu Sahibi
KVK servis??
arkadaşalar telefonumun öndeki hapörlörü yani konuşurken karşı taraftan ses aldıpım kısım bozuldu cızırtı yapıyor aşırı derecede 2 yıl garantisi var göndermeyi düşünüyorum kvk ya ama kaç günde gelir bilnşyorum yardımcı olur musunuz?:agla

akula

akula

Üye
minimum 10 gün maximum 35 gün tamir süresi vardır

mservank

mservank

Üye
max 30 günü olması lazım

ouz.tr

ouz.tr

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

peki tel geldiğinde bi problem olur muu ben ön hapörlör için gönderiyom kızağı falna bozulur mu tecrübeli arkadaslar söylerse iyi olur yani daha önce servise gönderenler

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
kvk ya gönderdiğin zaman arza küçük oldugundan 1 haftaya gelir ve başka hiç bi problem olmaz telefona

eQooo

eQooo

Üye
6500 slide telefonun sanırım neden bu kadar erken bozuldu araştırmak lazım...

safakk

safakk

Üye
arkadaşalar telefonumun öndeki hapörlörü yani konuşurken karşı taraftan ses aldıpım kısım bozuldu cızırtı yapıyor aşırı derecede 2 yıl garantisi var göndermeyi düşünüyorum kvk ya ama kaç günde gelir bilnşyorum yardımcı olur musunuz?:agla
valla anladığım kadarıyla sorun küçük o nedenle de ortalama tamir süresi geçerli yani 2-3 günde gelir benim n73 ün joistiği bozuldu 2-3 günde geldi:oke:

ouz.tr

ouz.tr

Üye
    Konu Sahibi
equuu abi o hapörlör olan kısma toz kaçmış ben de üfledim baya üfleyince patlamış yani tel in adi olmasından değil bence

2-3 günde gelir diyorsunuz da bu tel kızaklı önce kızağı fln çıkarmaları lazım uzun sürmez mi yani sonuçta 15 güne kadar gelir değil mi? 15 gün sonra taşınıyorm da ondan:)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
hocam ortalama 30 gündür ve genelde kvk vb servislerin yaz ayları yogun olur telefoncuda çalıştıgım için biliyorum buyuzden telefonu fazla hırpalamadan (kapak cıkartırken bazı telefonlarda hırpalanma yaşanıyo...) gelmesi 15-20 günden daha iyidir sen ver servise gün iste oky en güzeli budur.
kolay gelsin

ouz.tr

ouz.tr

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim. telefoncu bana haftasonu gelir dedi yarın kargoya vericek cuma cumartesi elimizde olur diye ama hayırlısı artık

eQooo

eQooo

Üye
hayırlısı dostum geçmiş olsun...

hsyn73

hsyn73

Üye
Sevgili kardeşim;
Benim n73 üm arızalandı. Ekranında nokia yazısı çıkıyor açılmıyordu. Satın aldığım bayiye verdim. Yedek telefon vermediler. Biz veremeyiz servis merkezinden alabilirsin dediler. Servise gönderdiler... Serviste Tamiri mümkün değil yenisi ile değiştireceğiz dediler. Tamam dedim.25 Gün kadar tel gelmedi. Yedek telefonda verilmedi. 15 günü geçen tamir süresi içerisinde yedek tel vermeleri kanunen zorunlu ama... Tel 25 günden sonraelime geçti ama eski versiyon yüklü sadece telin içini değiştirmişler..Dikkatli ol...Bana 2006 versiyon takmışlar.Telimi Şubat 2008 de almıştım. versiyonu 2007 idi..Bana verilenin eski bir telden aktarma olduğundan şüpheleniyorum. Araştırıp gerekeni yapacağım. Uğraşmak zorunda kalacağım...Çok dikkatli ol.. Slm

ouz.tr

ouz.tr

Üye
    Konu Sahibi
benm sorun haparlördeydi sorun yazılım fln gerekmez sanırsam saolun yine de

kvk nın sitesinden baktım sorun buymus yapılmıs heralde ama alınan parçaya kafam takıldı ne demek istiyo ki

Garanti Durumu Hesaplanan GarantiAlınan Parça GÖVDE; PIL; PIL KAPAGIMüşteri Şikayeti AUD:Ses problemi/NMP/YENIIMEI/Swap Swap Tarihi Emanet Cihaz Teslim Tarihi Geri Alma Tarihi Yüksek Seviye Kayıt Tarihi Bölge Form No 0Servis Durumu Teslimat BekliyorArıza HWR - Mekanik arizali parçaTamir MR - Mekanik OnarimDeğişen Parça TSNKLDS0480A-5149069-[B10-17] EARP STOUT RA 32R SPRING 4.8x10x2 mm, 5700(1)Swap HAYIRYeni IMEI Fatura Bilgisi YTL

zebra2

zebra2

Üye
hocam ortalama 30 gündür ve genelde kvk vb servislerin yaz ayları yogun olur telefoncuda çalıştıgım için biliyorum buyuzden telefonu fazla hırpalamadan (kapak cıkartırken bazı telefonlarda hırpalanma yaşanıyo...) gelmesi 15-20 günden daha iyidir sen ver servise gün iste oky en güzeli budur.
kolay gelsin

arkadaşm bişey sorucam telefoncuysan bilirsin belki [G01-05] LCD& Lcd Am 240x320 COG 16Mco Piccadilly, E65 parçaları değişiomus bunların ne oldugunu bılıyo musun acaba yada bılen war mı?

karadenizzz55

karadenizzz55

Üye
boyle olayın aynısı benımde basıma geldı telefonda nokaı yazısı cıkıyor ekran gelmıyordu n 70 vardı bende garantının bıtmesıne 10 gun kala da garantıye verdım ama aradn 25 gun gecmesıbne ragmen ses soluk cıkmadı bende kvk yı aradım telfonunuz ıstanbuldan yapılıp geldı geldı ama dukkanı su bastıgı ıcın sızın telefonda hasarlılar arasına gırdı dedı ne olacak dıyınce sıgorta sırketı ya yenı telefon yada parasını ıade edecekler dedı aslında bır yandan ıyı de oldu n95 almak ıstıyordum heralde uzerıne bıraz daha katıp alabılırım :yuru

Üst Alt