Kayıp Şarkı Bulma Servisi ( ismini bilmediğiniz müzikler itina ile bulunur )

Sponsorlu Bağlantılar

Ramoscu

Üye
Bir istegim olacak
bir sarki vardi baslarinda av av mi ag ag mi ne bir seyler soyluyordu klibinde sarhos kadin vardi galiba kadin soyluyordu. Bulabilirseniz çok sevinirim. Simdiden tesekkurler. Yabanci bir sarki bu arada
Konu ile ilgilenen var mı ?

aragorn63

Üye
Arkadaslar Merhaba. Benim aradığım bir kLip var. KliP sahilde zenci adam söylüyor şarkıyı ve içinde kızlar var her tende kalcalarini gösteriliyor. Bu kadar biliyorum.yardimci olur musuniz

minoo

minoo

Üye
İkinizin aradığı şarkıyı da bilmiyorum :/

Fatmashn16

Üye
Evet kayıp müzikleri bulmaya başladım(yalçın abi gibi :ehe )
(Rock Müzik dışındaki büyün müzikler bulunur.)

temposu yada 1 2 parça sözü bilinen her şarkının bulunma ihtimali vardır.üst konu olursa şunun adı neydi bunun adı neydi gibi konularda ortadan kalkmış olur.
%80 garantili :d::d::d::d::d::d::d::d:

Fatmashn16

Üye
oncelikle kadın şarkıcı yabancı baya once dinlemiştim kadın klibinde kıvorcık saçlı teni bugday gibi olması lazım üstğnde beyaz büstiyer vardı gezen gezen dönüyordu elindede meşalevardı herhalde turuncudumanlar çıkıyordu turuncudumanlar yukarıya dogru havaya dogro çıkıyordu kadın döndükçe ilerledikçe yayılıyordu etrafa hareketli pop bir şarkı olması lazım sanki topraklı gibi biyerde geçiyordum klibini tam hatırlamıyorum lütfen acil bulabilirmisiniz

Fatmashn16

Üye
oncelikle kadın şarkıcı yabancı baya once dinlemiştim kadın klibinde kıvorcık saçlı teni bugday gibi olması lazım üstğnde beyaz büstiyer vardı gezen gezen dönüyordu elindede meşalevardı herhalde turuncudumanlar çıkıyordu turuncudumanlar yukarıya dogru havaya dogro çıkıyordu kadın döndükçe ilerledikçe yayılıyordu etrafa hareketli pop bir şarkı olması lazım sanki topraklı gibi biyerde geçiyordum klibini tam hatırlamıyorum lütfen acil bulabilirmisiniz

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Şarkıdan birkaç söz söylerseniz daha rahat bulunabilir

javuz

Üye
basshunter boten anna'nın dahil olduğu bi mini set vardı 15 dakika uzunluğunda 5-6 parça içeriyordu hiç bir yerde bulamıyorum. eskiden limewire de arayınca çıkıyordu. boten anna hariç diğer 4-5 parçayı arıyorum ama bulamıyorum. 2007 de lime wire de "basshunter boten anna remix tiesto hardwell project x lahaba" vsvs .. uzun bi dosya adı vardı. ama diğer parçaların tiesto ile hardwell'le alakası yok diye düşünüyorum. parçaların soundları "cascada - everytime we touch" - "special d - come with me" tarzındaydı, bulmak mümkünmüdür?

gonyalı

gonyalı

Üye
basshunter boten anna'nın dahil olduğu bi mini set vardı 15 dakika uzunluğunda 5-6 parça içeriyordu hiç bir yerde bulamıyorum. eskiden limewire de arayınca çıkıyordu. boten anna hariç diğer 4-5 parçayı arıyorum ama bulamıyorum. 2007 de lime wire de "basshunter boten anna remix tiesto hardwell project x lahaba" vsvs .. uzun bi dosya adı vardı. ama diğer parçaların tiesto ile hardwell'le alakası yok diye düşünüyorum. parçaların soundları "cascada - everytime we touch" - "special d - come with me" tarzındaydı, bulmak mümkünmüdür?
yandex tarayıcı da ara belki bulursun

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
konu aktif mi

Üst Alt