Öneri Dinlediğim sesi mikrofona vermek (android) 7)

Sponsorlu Bağlantılar

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Dinlediğim sesi mikrofona vermek (android) 7)
Ben telefonda dinlediğim sesi mikrofona iletmek istiyorum ama uygulama bulamadım PC de soundpad diye prıgram var bunun için telefondada buna benzer uygulama varsa yazın
Şimdiden teşekkür ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
Bildiğim kadarı ile Android'in belirli bir sürümüne kadar cihaz içi ses kaydı alamıyoruz. Hangi sürüm olduğunu bilmiyorum ama eğer bir ekran kaydedici uygulaması yüklersen o uygulamada da cihaz içi ses kaydetme yerinde Android henüz desteklemiyor tarzı birşey yazıyordur... Kesin bilgi değil bildiğim, aklımda kalan birkaç şeyi söyledim...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarı ile Android'in belirli bir sürümüne kadar cihaz içi ses kaydı alamıyoruz. Hangi sürüm olduğunu bilmiyorum ama eğer bir ekran kaydedici uygulaması yüklersen o uygulamada da cihaz içi ses kaydetme yerinde Android henüz desteklemiyor tarzı birşey yazıyordur... Kesin bilgi değil bildiğim, aklımda kalan birkaç şeyi söyledim...
cevap verdiğin için sağol Ben ekran kaydı için değil canlı sohbette yada oyunda dinlediğim müzik veya başka birşeyi karşı tarafa dinletmek için istiyorum.
Android sürümi 7.1.0

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
cevap verdiğin için sağol Ben ekran kaydı için değil canlı sohbette yada oyunda dinlediğim müzik veya başka birşeyi karşı tarafa dinletmek için istiyorum.
Android sürümi 7.1.0
Tamamdır reis aynı mantık işte. Zaten ekran kaydedici uygulamasını örnek vermek için söyledim.

• Beğen
Tepkiler: Hhk78

Üst Alt