Uygulama Reklamsız Facebook APK

Sponsorlu Bağlantılar

Kontrol

Kontrol

Üye
    Konu Sahibi
Reklamsız Facebook APK
Merhaba, internette bir çok siteye baktım fakat çalışan bir sürüm bulamadım. Reklamsız Facebook APK'si var mı?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Şunu söyleyeyim surekli güncellenen bir uygulama olduğu için bir haftada kullanılmayabilir. Ben denemedim sen bir dene. Video indirme reklam engelleme fian yazıyordu.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
    Konu Sahibi
Bunu da denedim hocam malesef uygulama yüklenmedi hatası veriyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Modlu Facebook uygulaması olacağını sanmiyorum zaten. Olsa bile bir sonranki guncellemede yine bozulacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
    Konu Sahibi
Mod olmasından kastım içerisindeki sponsorlu reklamları engellemek. Adaway yüklü, diğer uygulamalardan güzel reklam engelliyor fakat sponsor reklamlarına dokunmuyor.

Wandeta

Wandeta

Üye
Mod olmasından kastım içerisindeki sponsorlu reklamları engellemek. Adaway yüklü, diğer uygulamalardan güzel reklam engelliyor fakat sponsor reklamlarına dokunmuyor.
Burdan veremıyorum baska bır sıtede telegram varsa gondereyım.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sürekli güncellenen bir uygulama. Güncelleme geldiğinde sorun çıkarsa modu silmen gerekecek. Modlu uygulamanın olay Store'dan sorunsuz güncellemeleri yapması lazım. Yapamazsan modlu uygulama işine yaramaz.

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
    Konu Sahibi
Facebook ile alakalı bir apk olmamasına rağmen yine de çalışmadı. Sponsorlu reklamlara kaldık yine ne yapalım sağlık olsun. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Wandeta

Wandeta

Üye
Facebook ile alakalı bir apk olmamasına rağmen yine de çalışmadı. Sponsorlu reklamlara kaldık yine ne yapalım sağlık olsun. Teşekkür ederim arkadaşlar.
Diger verdıgım uygulamaları kullan reklamsız.

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Modlu sürüm indirdim 61 mb yükledim lakin sitede 9.2 mb yazıyor du. fakat hemen güncelleme geldi oda 40 mb. Yükle dediğin de paket çakışması diye hatta verip yüklenmiyor. Mod özellikle yazdığı hiçbiri de yok içinde yani sıkıntı lı boşa yüklemeyin diye yazdım

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Facebook gibi bir uygulamayı reklamsız kullanamazsın zaten. Anında tespit edilir. Sürekli güncelleniyor.

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Burada mevcut kardeşim var
Facebook Messenger bir ara lakin sadece arama yapılmıyor. Denemenizi tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, bveo1990 ve Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
    Konu Sahibi
Lucky Pathcer ile denedim hocam şuan reklam yok. Kesin çözüm mü bilmiyorum ama şimdilik reklamsız kullanıyorum 👍🏻

• Beğen
Tepkiler: veliahht
veliahht

veliahht

Üye

Üst Alt