Xiaomi mi 9T MIUI 11 sürümünü aldım fakat anlamadığım bir şey var

Sponsorlu Bağlantılar

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi mi 9T MIUI 11 sürümünü aldım fakat anlamadığım bir şey var

Burada android sürümü 9 yazıyor ? 10 çıkmadı mı? 10u 9t aldı veya alacak diye biliyorum!? Henüz çıkmadı mı ya da çıktı ise olacak yani ?

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi

Burada android sürümü 9 yazıyor ? 10 çıkmadı mı? 10u 9t aldı veya alacak diye biliyorum!? Henüz çıkmadı mı ya da çıktı ise olacak yani ?

Bilen yok mu?

arslan3332

arslan3332

Üye
Resmi güncelleyebilirsen yardımcı olabilirim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android sürümüne takılma. Xiaomi var bende de 11 i kurdum ve hala android 8.1 kullanıyorum. Android 10 da olsa miu android 10 özelliklerini desteklemediği sürece değişen hiçbir şey olmayacaktır. Yani ben neden hala 8 kullanıyorum 10 gelmedi filan diye üzülme. 11 guncellemesinin arkasından bir iki ay içinde android sürümü yukseltmesini de yayinlarlar. 11 de de ben çok fazla deigisen birşey görmedim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şunu bilmeni isterim Xiaomi de android sürümünden çok arayüz önemli. Android surum yükseltmesi telefonunda hiçbirsey değiştirmeyecek emin ol. Güncelleme geldiğinde güncelleme notlarında da yazıyor zaten. Android sistem yükseltmesi diye. Yani android 10 u kurunca android 10 un özelliklerini kullanamayacaksın. Anca miu arayüz guncellenirse kullanabiliyorsun.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Şunu bilmeni isterim Xiaomi de android sürümünden çok arayüz önemli. Android surum yükseltmesi telefonunda hiçbirsey değiştirmeyecek emin ol. Güncelleme geldiğinde güncelleme notlarında da yazıyor zaten. Android sistem yükseltmesi diye. Yani android 10 u kurunca android 10 un özelliklerini kullanamayacaksın. Anca miu arayüz guncellenirse kullanabiliyorsun.

Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim 😊

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

Üst Alt