Faturalı Turkcell Superbox Hakkında Merak Edilenler

Sponsorlu Bağlantılar

mpsahin

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Superbox Hakkında Merak Edilenler
Bir süredir bu forumun üyesiyim. Hep uzaktan takip edip durdum. Şimdi paylaşım yapıp elimden geldiğince destek olmam gerektiğini düşündüğüm için paylaşımlara başlamak istedim. Öncelikle işim gereği 4 farklı internet aboneliğim olduğunu söyleyebilirim. Bunlardan bir tanesi de superbox. Superbox satın almak isteyenler buradan bana soru sorabilirler. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve 10'a yakın farklı ilde kullandım. Ben artılarını ve eksilerini yazayım.
Superbox Artıları Nelerdir
Gittiğiniz her yerde kullanabiliyor olmanız. Çok sık seyahat eden biriyseniz yüksek hızda internetten yararlanabiliyorsunuz.
İnternet hızı fena değil, genellikle telefonun LTE kapsama alanında olmadığı alanlarda bile yüksek hızda internet alabiliyorsunuz.
Superbox Eksileri Nelerdir
Modemi ev içerisinde geniş bir kapsama alanına sahip değildir. Her odadan kullanma imkanınız bulunmuyor.
Fiyat tarifesi biraz yüksek haliyle...
Bunun dışında sormak istediğiniz sorular olursa lütfen çekinmeyin.

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Hocam 20 megabit internet 159 TL Peki bağlantısında Akşamları falan düşme oluyor mu acaba nasıl Siz sıkıntı yaşadınız mı hiç Ben almayı düşünüyorum da

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilkgul

ilkgul

Üye
Kaç kişi aynı anda kullanabiliyor her hangi bir sınırlama var mı

• Beğen
Tepkiler: mpsahin
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2 3 Kademe 4G Çekiyo Burda 55 Mbps ye Kadar Çıkıyor.Telfeondakı İnterneti PCye Paylaşıyorum.Turkcellse Söz Konusu Firma Heleki Mobil Şebekede Korkmayın Derim.Ama Online Oyunlarda 7 8 Mbps Upload Görsemde Ping Oluyor 50-80 Arası

• Beğen
Tepkiler: mpsahin

mpsahin

Üye
    Konu Sahibi
Hocam 20 megabit internet 159 TL Peki bağlantısında Akşamları falan düşme oluyor mu acaba nasıl Siz sıkıntı yaşadınız mı hiç Ben almayı düşünüyorum da
SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akşamları hız artıyor diyebiliriz. Yalnız şu ara kampanya var diye biliyorum. 110 TL'ye düşen bir paket görmüştüm donanımhaberde
Kaç kişi aynı anda kullanabiliyor her hangi bir sınırlama var mı
Hiçbir sınırlama yok ama 5 cihazın üzerinde performans biraz yavaşlıyor.

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
20 mgbt 180 olmuş fiyatını uçurmuşlar 129 a 10 mgbt var şu an

Üst Alt