E72 telefonumun ekranı ters döndü...

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
İyi diyorsun güzel diyorsun da parça olmayınca nasıl sökeceğim ben? Önceki mesajlarda da dedim tuş bordunun üzerindeki şeffaf korumalık zedelenmiş. Vidaları sıka sıka korumalığı vida deliklerinden kırmışlar. Bana o korumalık, hoparlör ve şarj soketi lazım. Fırsatım yok Tahtakale'ye gitmeye.

vida da gevşek, tam oturmadığı için olabilir mi? :hmmm
Elimdeki vidayı sıksam olur mu diye sordun, bende tak dene dedim :)
Gören tek kişi var o da sensin hocam kızma bize. Eğer dediğin gibiyse tamir işi çok zor :hmmm
Temiz 2. el bulabilirsen al, tamir işine girme içinden çıkamayabilirsin, hasar fazla...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Elimdeki vidayı sıksam olur mu diye sordun, bende tak dene dedim :)
Gören tek kişi var o da sensin hocam kızma bize. Eğer dediğin gibiyse tamir işi çok zor :hmmm
Temiz 2. el bulabilirsen al, tamir işine girme içinden çıkamayabilirsin, hasar fazla...
Tamir işine girdiğim yok zaten. Anakart, ekran, tuş bordu ile de işim yok. Kasayı, hoparlörü şarj soketi ve tuş bordu korumalığını değiştireceğim o kadar.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tamir işine girdiğim yok zaten. Anakart, ekran, tuş bordu ile de işim yok. Kasayı, hoparlörü şarj soketi ve tuş bordu korumalığını değiştireceğim o kadar.
İstersen ben sana bulayım temiz N73. Bende vardı sattım onu şimdi N8 aldım kullanıyorum. :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonu Ters Çevir Tabi Halen Kullanıyorsan Telefonu :cigara:

Cadillac34

Üye
merhaba arkadaşlar tüm cep telefonu yedek parçaları için hem uygun fiyat hem de orjinal ürün satıcısıyız. yerimiz tahtakalede
C6-01 ve N73 parçaları bulunuyorsa (mesela; ekran) işime yarar.

Yönetici tarafından düzenlendi:

Üst Alt