Ücretsiz MobiL Wap Chat Scripti RenkLi-Renksiz Mod.

Sponsorlu Bağlantılar

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz MobiL Wap Chat Scripti RenkLi-Renksiz Mod.
Mrß. ArkadasLar Gördüğünüz Script Herkesin Aradığı ve Çok iStenen Bir Script Bende Karar Verdim HazırLamaya Çoğu Kişiye Sordum nasıL oLsun Diye ve iStekLere Göre Tasarım ve özeLLikLer ekLiyorum Bazı Coder ArkadaşLar Kızacak Neden miLLeti Rakip edyOsun Bize Dye ama Herkes FaydaLansın Sahip oLmadıqınız Siteye 200-300 TL Veriyosunuz Sadece 1 yıLLk Ama Buna Son Herkes Kendi Sitesini Kuracak..geLeLim ÖzeLLikLere

Yönetim:5 yıLdız Yetki Seviyesi Administrator-Admin-Mod.-Editör-Yönetici,SeviyeLeri.
Üye banLama,EngeLLeme,İp BanLama Site Dışına Atma,Fotoğraf gaLerisi,Sohbet OdaLarı ekLeme siLme,Sohbet Botu,ForumLar,iÇ Duyuru,Dış Duyuru,Site Avatarı,Ziyaretçi Defteri,BanLanan üyeLer Listesi,Giriş Çıkış LogLarı,Yönetimde Kim ne Yapmış Kimi banLamış Kimin Banını Açmış Admin LogLarı,YasakLı keLimeLer Oto. Ban,Şiir Defteri Vs. vs. Çok Yakında PayLaşCam Linki :)

• Beğen
Tepkiler: tamer1111

222112

222112

Üye
Bekliyoruz kardeşim.

rasim60

Üye
paylaşsan artık :)

Filinta44

Üye
kardesim paylasmadın

• Beğen
Tepkiler: Umutahmetresmi

mesutozcan55

Üye
kardeşim bunuda paylaşmanı dört gözle bekliyorum =)

222112

222112

Üye
ChatLaqq kardeşim millet ağaç oldu :p

serkanxrap

serkanxrap

Üye
bekliyoruzz

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
Bayramda PayLaşCam ArkdaşLar Bazı HataLar Var Gideremesemde PayLaşCam (:

- - - Eklendi - - -

Bu Arada Kod Asp Php DeqiL :)

sefa1471

sefa1471

Üye
Bayramda PayLaşCam ArkdaşLar Bazı HataLar Var Gideremesemde PayLaşCam (:

- - - Eklendi - - -

Bu Arada Kod Asp Php DeqiL :)

Merhaba,

Siz bu scrripti baştan, sifirdan mi yaziyorsunuz, yoksa hazir bir scripti mi editliyorsunuz?

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
Bu KodLama 1 yıL ÖnCe yazıLdı Tamamı Bana Ait Bir Kaç EkLentLer Hariç ama Daha fazLa qeLstrmek amaCım

sefa1471

sefa1471

Üye
Bu KodLama 1 yıL ÖnCe yazıLdı Tamamı Bana Ait Bir Kaç EkLentLer Hariç ama Daha fazLa qeLstrmek amaCım

Koydugun resim bana bir yerden tanidik gelmsti de onun icin sormustum. Kolay gelsin hayirli ramazanlar ve hayirli forumlar :)

Filinta44

Üye
halen paylaşmadın

Ahmetcengizz

Üye
Mrß. ArkadasLar Gördüğünüz Script Herkesin Aradığı ve Çok iStenen Bir Script Bende Karar Verdim HazırLamaya Çoğu Kişiye Sordum nasıL oLsun Diye ve iStekLere Göre Tasarım ve özeLLikLer ekLiyorum Bazı Coder ArkadaşLar Kızacak Neden miLLeti Rakip edyOsun Bize Dye ama Herkes FaydaLansın Sahip oLmadıqınız Siteye 200-300 TL Veriyosunuz Sadece 1 yıLLk Ama Buna Son Herkes Kendi Sitesini Kuracak..geLeLim ÖzeLLikLere

Yönetim:5 yıLdız Yetki Seviyesi Administrator-Admin-Mod.-Editör-Yönetici,SeviyeLeri.
Üye banLama,EngeLLeme,İp BanLama Site Dışına Atma,Fotoğraf gaLerisi,Sohbet OdaLarı ekLeme siLme,Sohbet Botu,ForumLar,iÇ Duyuru,Dış Duyuru,Site Avatarı,Ziyaretçi Defteri,BanLanan üyeLer Listesi,Giriş Çıkış LogLarı,Yönetimde Kim ne Yapmış Kimi banLamış Kimin Banını Açmış Admin LogLarı,YasakLı keLimeLer Oto. Ban,Şiir Defteri Vs. vs. Çok Yakında PayLaşCam Linki :)
Abi ne zaman paylasacan

Silinen Üye 2498750

Silinen Üye 2498750

Kapalı Hesap
selam ne zaman paylascan kardes paylas hemen

dcfgt647

Üye
sırf bu konuya cevap yazmak için giriyorum adam sahtekardır inanmayın ben 8 yıllık asp coderiyim
o kodlama O.A nın 2005 li yıllarda yazdığı bogosseenn de herkes kullansın dye paylaştığı scripttir
sakın paranızı kaptırmayn 28 tane acık var sstemde ornek ste versn bakın 5 dk nasıl indiriyorum :D
benim sistemimi soracaksınz buyrun turkwap.biz gelin gorun :D ama sakın hataya dusup bu sisteme para vermyinbide kodlama bana ait diyor admin konunun kapanmasını rca ediyorum ... o kodlama yı geliştirmiştim ben bi aralar ama açıklar kapanmakla bitmiyor
yalan soyluyor size yemin ederm ornek ste versn nasıl uçuruyorum gorun
css sine kanmayn hc bseye yaramaz
ulasın bana umutgs03 et hotma gerisini anldnz
Koydugun resim bana bir yerden tanidik gelmsti de onun icin sormustum. Kolay gelsin hayirli ramazanlar ve hayirli forumlar :)
kodlamanın geliştirilmişini ben kullandm cestwap sistemiyle :D ordan tanıdık gelebilirtam t

bikac eklenti dışında tamamı başkasının :D sen onu php cilere yedirirsin asp chat sistemlerinin ömrünü biliyorum ben :d

sefa1471

sefa1471

Üye
sırf bu konuya cevap yazmak için giriyorum adam sahtekardır inanmayın ben 8 yıllık asp coderiyim
o kodlama O.A nın 2005 li yıllarda yazdığı bogosseenn de herkes kullansın dye paylaştığı scripttir
sakın paranızı kaptırmayn 28 tane acık var sstemde ornek ste versn bakın 5 dk nasıl indiriyorum :D
benim sistemimi soracaksınz buyrun turkwap.biz gelin gorun :D ama sakın hataya dusup bu sisteme para vermyinbide kodlama bana ait diyor admin konunun kapanmasını rca ediyorum ... o kodlama yı geliştirmiştim ben bi aralar ama açıklar kapanmakla bitmiyor
yalan soyluyor size yemin ederm ornek ste versn nasıl uçuruyorum gorun
css sine kanmayn hc bseye yaramaz
ulasın bana umutgs03 et hotma gerisini anldnz
kodlamanın geliştirilmişini ben kullandm cestwap sistemiyle :D ordan tanıdık gelebilirtam t

bikac eklenti dışında tamamı başkasının :D sen onu php cilere yedirirsin asp chat sistemlerinin ömrünü biliyorum ben :d
evet haklısın cestwapın aynısı :) bu arada gerek kalmadı ben php kodluyorum ve az kaldı :) bu arada dediğin gibi asp çok zor az çok bir şeyler biliyorum bi süre sonra insan kafayı yiyo :) ben şahsen php den şaşmam ama asp yi hiç bir şeye değişmem :)

EnverYigit

EnverYigit

Üye
Bu scriptti bulamadım, bulan var mı acaba?

Silinen Üye 2563872

Kapalı Hesap
tyrhgrt

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tamer1111 ve bveo1990

mob......om

Üye
Buda boş

• Beğen
Tepkiler: tamer1111

Misafir - 143474