E7 yardim edin-telefon rehber ve mesajlara girmiyor ! Ama arama yapilabiliyor! Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

tiesto4545

Üye
    Konu Sahibi
E7 yardim edin-telefon rehber ve mesajlara girmiyor ! Ama arama yapilabiliyor! Yardim
arkadaslar yeni format attım. rehbere ve mesajlara girmior. sebekeyi görüor hattı görüor hatta rehberdeki kişileri arayıp konusabiliyorum ama rehber ve mesajlara giremiorm. hele mesaja hiç girmior. ne gelen kutusu ne mesaj yaz.YARDIM EDİN TELEFONUM E7 SYMBİAN BELLE

kaavkw

Üye
Girmiyor derken, o bölümler yok mu yoksa girmeye çalışıyorsun da mı girmiyor?

writter

Üye
hard format attiysan sorununun duzelmesi zor bunun icin flash at telefonun ilk gunku gibi olur bu islerlede basin agrimaz hemde

E_yedi

Üye
arkadasım dedgın hata arkadasımın c7 sınde oldu. Onunkıde ovı rehber galerıye gırmıyordu. Menude mesajlar ıkonu gozukuyor yalnız bos a dokunuyor demı . Arkadasın yaptıgı hatayı yapmıssın yazılım dosyalarından bırını sılmıs veya farklı yere tasımıssın cunku bu hatayı asla vermez. Arkadas sys ve baska bır yazılım dosyasını baska bır yere tasımıs tasıdıgı yerden bulmayınca hard format attık duzelen bır sey olmadı. Yazılım guncellemen lazım baska caren yok.

Misafir - 323661

Telefon arama kısmına basıyorum giriyor 1 saniye sonra tekrar çıkıyor ne yapmalıyım?

Cadillac34

Üye

Üst Alt