Dünden bugüne cep telefonu işletim sistemleri

Sponsorlu Bağlantılar

bykalfa

bykalfa

Üye
    Konu Sahibi
Dünden bugüne cep telefonu işletim sistemleri
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve MAERKEK

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: bykalfa
Maxideren

Maxideren

Üye
Gitgide büyüyorlar ufalmıyorlar :) Bakalım daha ne kadar büyüyecekler cebimize sığmayacaklar yakında :D

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Gitgide büyüyorlar ufalmıyorlar :) Bakalım daha ne kadar büyüyecekler cebimize sığmayacaklar yakında :D

Arz talep ilişkisi.
Nasıl tabletler laptopların masaüstünün yerini alacak dediler. Tablet kullanım oranları hala çok düşük

İnsanlar çektikleri videoları fotoğrafları görmek göstermek istiyorlar
Bunun için son günlerde kamera ve ekran üzerine gelişmeler yapılıyor

Yok çerçevesiz, curved, bilmem kaç kameralı vs
İnsanlar istiyor firmalarda talebi karşılamaya çalışıyorlar
Ben eminim istek olmasaydı hiç bir firma şuan 3, 4 kameralı telefon üretmezdi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bykalfa ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bada yeni sürüm . :hmmm:alkis

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gitgide büyüyorlar ufalmıyorlar.Bakalım daha ne kadar büyüyecekler cebimize sığmayacaklar yakında

Bu döngü mutlaka birgün tersine evrilecektir.
Gezegenimiz neredeyse sanayi devriminin patlak vermesinden beri alarm veriyor olsa da, sınırlı kaynak günleri geldiğinde herşey (tüm bu abartılı lüks) sona erecek.

Belki de o zorunluluğa gerek kalmadan insanlar sıkılacak ve tekrar minimalist çözümlere yönelecek.
Ben de bu akımdan yanayım.

Geleceği bugünden görenler var tabi, mesela:

Light Phone 2

e-ink ekran sayesinde uzun mu uzun batarya ömrü.​

• Beğen
Tepkiler: bykalfa ve MAERKEK
bykalfa

bykalfa

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar bakalım bu işin sonu nereye varacak git gide bilim kurgu filmlerine dönecek gibi hayatımız :)

erentcolak

erentcolak

Üye
Amerikan yapımı bilim kurgu filmlerinin bir çoğu teknolojinin ilerlediği noktayla ilgili bizlere fikir veriyor, yaşayıp göreceğiz bakalım telefonların hayatımızdaki yeri ve etkisi ne yönde değişecek :)

• Beğen
bykalfa

bykalfa

Üye
    Konu Sahibi
Bada yeni sürüm . :hmmm:alkis
Ben merakla bekliyorum ama android e kafa tutabilirmi? bilmem bence Wave serisinde devam ederler Wave4 çıkarabilirler.
Amerikan yapımı bilim kurgu filmlerinin bir çoğu teknolojinin ilerlediği noktayla ilgili bizlere fikir veriyor, yaşayıp göreceğiz bakalım telefonların hayatımızdaki yeri ve etkisi ne yönde değişecek :)
Kesinlikle öyle zaten bilinçaltlarımızı böyle hazırlıyorlar şaşırmaya, aaa! demeye gerek kalmıyor :D

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Eskiden ilk çıkan telefonlar cebe sığmıyordu. Daha sonra küçük, tuşlu telefonlar çıktı. İnsanlar ceplerinde taşımaya başladılar. Şimdide büyük akıllı telefonlar çıktı. Böyle devam ederse eskisi gibi cebimizde taşıyamayacağız.

• Beğen
bykalfa

bykalfa

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden ilk çıkan telefonlar cebe sığmıyordu. Daha sonra küçük, tuşlu telefonlar çıktı. İnsanlar ceplerinde taşımaya başladılar. Şimdide büyük akıllı telefonlar çıktı. Böyle devam ederse eskisi gibi cebimizde taşıyamayacağız.
2030 a kadar kestirebiliyorum da sonra cep telefonu kalırmı bilmiyorum :)

Üst Alt