Türk Telekom AKN'ye Geçmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom AKN'ye Geçmiyor
Herkese iyi günler dilerim, TürkTelekom taahhütüm bitti bende yeniledim eskiden akn dahilindeyken 16mbps internetimle 1.2mb vurduğum oluyordu şimdi akn olsa da olmasa da max 500kb ile download yapıyorum müşteri hizmetleri dns değiştirdi ama sorunum çözülmedi bilgisayarınız bozuk dediler fakat telefonumda da speedtest aynı sonucu verdi. Anlamıyorum eskiden internetim hızlıyken şimdi niye bu kadar yavaş çözüm önerisi olan varsa çok memnun olurum...

exp_l0it

exp_l0it

Üye
kullanıcı adı(......@ttnet) ve şifresini bir yere kaydedip modemi sıfırlamayı denediniz mi ?

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
kullanıcı adı(......@ttnet) ve şifresini bir yere kaydedip modemi sıfırlamayı denediniz mi ?
Modemde bulunan reset butonuna iğne ile bastım ama, yoksa başka bir yerden mi kast ettiniz? dsl değeri düşük gibi sanki?

Son düzenleme:
exp_l0it

exp_l0it

Üye
şebekeden modeme gelen kabloda bir sorun olabilir belki, komşularda da aynımı durum sordunuz mu hiç ?

aozaslan66

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar. çeşitli yerlerden hız testi yapıyorum.20 mb üzerinde görünüyor.bir başka hız ölçer beta speed test yerine change server yerine girip frionline yazdığımda orada da hız testi 2,96 çıkıyor.şimdi düşünüyorum Telekom bizimi yanıltıyor .sizlerin tecrübesinden yararlanmak istiyorum teşekkürler

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
iyi akşamlar arkadaşlar. çeşitli yerlerden hız testi yapıyorum.20 mb üzerinde görünüyor.bir başka hız ölçer beta speed test yerine change server yerine girip frionline yazdığımda orada da hız testi 2,96 çıkıyor.şimdi düşünüyorum Telekom bizimi yanıltıyor .sizlerin tecrübesinden yararlanmak istiyorum teşekkürler
upload hızı olmasın o?

aozaslan66

Üye
sitesine girip changer server deyip oraya frionline yazıp ölçüm yapmaya bastığımda dawlond 3,09 upload 1.05 çıkıyor.eğer changer server yazan basmadan ölçüm yaparsam dowload 22.46 upload 3,01 çıkıyor.anlamadığım iptv satıcısı test yayını verdiğinde donma yapıyor dediğimde verdiği yerden ölçtürüyor hız yetersiz diyor.oysa bilgisayarda kesinlikle hiçbir sitede donma falan olmuyor.tüm siteler de filmleri kesintisiz izleyebiliyorum

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Ttnet lanet bişey. Önceden kaldığım yerde hız testi 22 23 çıkardı fakat gece yoğunluktan video izlenmezdi. Bi zaman sonra konudakine benzer bi durum oldu iyice vasatlaştı bi daha da düzelmedi. Şimdiki yerimde 12 13 oluyor ama 480 bile izlenmiyor aşırı kalitesiz bir hizmet sunuyor. İndirme hızına aldanmayın eğer internet pürüzsüz değilse video izlerken özellikle de online oyun oynarken sorun çıkabiliyor

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Türk telekom un rezil bir alt yapısı var bıktım yahu tatil günleri akşamları bazen gündüz bile internet hem yavaş hem kopuyor bazen hız 0 çıkıyor

emiristanbul

emiristanbul

Üye
türk Telekom müdürlüğünden port değişikliği talebi için dilekçe ver bağlı bulunduğun şebekede sorun olabiliyor arıza kaydı oluştur tekrar tekrar ttnet bireysel siteden hesabına giriş yap şikayet dilekçesi yaz sonuç alıyorsun eve kadar gelip kontrol ediyorlar bizim öyle çözüldü aynı dediğin gibi sorun olmuştu. paket yenileyince hız düşmüştü şimdi iyi

technogamer2345

Üye
türk Telekom müdürlüğünden port değişikliği talebi için dilekçe ver bağlı bulunduğun şebekede sorun olabiliyor arıza kaydı oluştur tekrar tekrar ttnet bireysel siteden hesabına giriş yap şikayet dilekçesi yaz sonuç alıyorsun eve kadar gelip kontrol ediyorlar bizim öyle çözüldü aynı dediğin gibi sorun olmuştu. paket yenileyince hız düşmüştü şimdi iyi

0-65535den mi bahsediyorsunuz

Üst Alt