CCleaner 5.34.6207

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
CCleaner 5.34.6207
CCleaner Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP desteğine sahip popüler sistem temizleme ve hızlandırma uygulamasıdır.

Yenilikler:
Firefox: Internet History cleaning rule no longer removes Favicon content
Minor GUI improvements
Minor bug fixes

Download: | 9.4 MB (Freeware)
View: |

• Beğen
Tepkiler: PALA.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

bilisimler

bilisimler

Üye

PALA.

PALA.

Üye
Bu önemli bir güncellemedir.Ccleaner v5.34 sürümden, bir önceki sürümde bazı 32 bit windowslara virüs sızdırdı.
priformun avast şirketine satılması ardından saldırı oldu...Ccleaner 5.33 sürümünü kullananlar mutlaka güncellesin...

Cadillac34

Üye
Aslında bilgisayarda kurulu ama kullanmıyorum pek. Sistemde mevcut olan Disk Temizleme programını kullanıyorum.

PALA.

PALA.

Üye
Aslında bilgisayarda kurulu ama kullanmıyorum pek. Sistemde mevcut olan Disk Temizleme programını kullanıyorum.
Tarayıcı geçmişi,kayıt defteri kalıntıları, windows gereksiz dosyaları ve optimizasyonu, için kullanışlı bir program.
Eğerki biz gidip kayıt defterini yedekle uyarısına, bakmadan silersek herşeyi programın suçu yok ben seni uyardım diyor.
Şüpheden kaçınmakta hayır vardır, bilmediğimiz şeyi silmeden önce araştırmalıyız, 3.parti yazılımlar dikkatli kullanılmalıdır.

Cadillac34

Üye
Tarayıcı geçmişi,kayıt defteri kalıntıları, windows gereksiz dosyaları ve optimizasyonu, için kullanışlı bir program.
Eğerki biz gidip kayıt defterini yedekle uyarısına, bakmadan silersek herşeyi programın suçu yok ben seni uyardım diyor.
Şüpheden kaçınmakta hayır vardır, bilmediğimiz şeyi silmeden önce araştırmalıyız, 3.parti yazılımlar dikkatli kullanılmalıdır.
Kullanmamamın sebebi; kayıt defterini bozuyor. Windows dosyaları hata veriyor. Hatta, bilgisayarın ilk açılışında Windows başlatma sorunu oluşuyor. Seçeneklerde bazı bölümler işaretli olmasa da bunlara yansıyor.

PALA.

PALA.

Üye
Kullanmamamın sebebi; kayıt defterini bozuyor. Windows dosyaları hata veriyor. Hatta, bilgisayarın ilk açılışında Windows başlatma sorunu oluşuyor. Seçeneklerde bazı bölümler işaretli olmasa da bunlara yansıyor.
Genel kullanım amaçlı bir yazılım sisteminizdede sorun çıkartıyorsa kullanmayınız...

Cadillac34

Üye
Genel kullanım amaçlı bir yazılım sisteminizdede sorun çıkartıyorsa kullanmayınız...
Kullanmıyorum zaten. Aslında Windows güncelleştirmeleri yüzünden bazı dosyalar ve sürücüler de bozuluyor, çalışmıyor.

PALA.

PALA.

Üye
Kullanmıyorum zaten. Aslında Windows güncelleştirmeleri yüzünden bazı dosyalar ve sürücüler de bozuluyor, çalışmıyor.
Bu gibi durumlar konu dışına çıktığı için, burada konu ile ilgili konuşmak ve konu dışına çıkmamak daha yerinde olur...
Bunun bir çok sebebi olabilir, temiz kurulum ve doğru sürücüleri yüklemekle işe başlanmalı.Devam eden problemleriniz olursa elimizden geldiğince fikir alışverişi yaparız, cihazınızla ilgili çözümler için yeni konu açın oradan devam edelim...

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Ben genel analiz ettim. Yaşadığım bazı durumlardan dolayı sorunları dile getirdim.