Pc Hoparlöründeki Hışırtı

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Pc Hoparlöründeki Hışırtı
Hemen Hemen Her Şarkıda Var Arkadaşlar Şarkının Birisi Kalitesiz Diycem Tamam Ama Diğerleridemi Aynı? Sık Sık Hışırtı Sesi Oluyor Sanki Bir Parazit Var yada Müzik Kalitesizde Hışırtıy Yapıyor Format Attım Filan Yine Aynı Driver Filan Kurulu Değil Gerekte Varmı Oda Var? Win 10 x64 Bit

Buğra

Buğra

Admin
Bilgisayar laptop ise marka model bilgisini tam olarak verebilir misiniz?
Birde eğer varsa spotify premium üyeliğiniz ile kaliteli bir müzik açın veya youtube üzerinden ünlü şarkıcıların 1080p videosunu açarak şarkıyı dinleyin yine aynı bozulmayı yapacak mı bakalım. Olmazsa driver kurulumu veya Realtek EQ ile halledilebilir bir sorun gibi duruyor. Ama laptop değilde masaüstü pc ise harici hoparlör de sıkıntı olabilir

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar laptop ise marka model bilgisini tam olarak verebilir misiniz?
Birde eğer varsa spotify premium üyeliğiniz ile kaliteli bir müzik açın veya youtube üzerinden ünlü şarkıcıların 1080p videosunu açarak şarkıyı dinleyin yine aynı bozulmayı yapacak mı bakalım. Olmazsa driver kurulumu veya Realtek EQ ile halledilebilir bir sorun gibi duruyor. Ama laptop değilde masaüstü pc ise harici hoparlör de sıkıntı olabilir
PC Masaüstü Ses Sistemide 8 Yılını Aşti Neredeyse.Dinlediğim Şarkılar 320 Kbps Şarkılar Çoğunuda 1080p Videodan Dönüştürerek Mp3 Yaptım.Kaliteli Videodada Aynı Mp3dede Aynı Hep Bİ Hışırtı Var.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin

buradan onaylayarak 32 veya 64 bit sisteminize göre en baştan indirin realtek daha sonra EQ ayarını bir kurcalayın derim.
Ama galiba hoparlörün emekli olma vakti gelmiş gibi geliyor bana :ehe

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

buradan onaylayarak 32 veya 64 bit sisteminize göre en baştan indirin realtek daha sonra EQ ayarını bir kurcalayın derim.
Ama galiba hoparlörün emekli olma vakti gelmiş gibi geliyor bana :ehe
Biz Daha Karpuz Kesecektik :D Dur Bi Deneyeyim Oradan Ne Olacak :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yok Mübarekler Bu Hışırtı Pcden Kaynaklı Bişey Ses Driverlarını Yüklesemde Fayda Etmedi Zaten Çalıştılarmı Onuda ANlamadım Gitti
Şuradan Ayarları Değiştiriyorum Kısa Süreli Ses Düzeliyor Sonra Tekrar Başlıyor.

Telefonda Sıkıntı Yok Çizilti Vs Yapmıyor Pc İle Alakalı Bişey Acep Anakartın Ses Çiplerinimi Reddediyor Win 10 Anlayamadım

By gece

By gece

Üye
Hoparlör patlamış olabilir [emoji18]

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
uzun süre yüksek seste dinlediyseniz hoparlörünüz patlamış

Carizmatik_

Carizmatik_

Üye
Hoparlör iç bağlantı kablolarında lehim eskimiş ve temas sorunu vardır eğer ben yaparım derseniz açın hoparlöru lehimleme işlemi yapın

Sent from my GM 5 Plus d using

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hoparlör patlamış olabilir [emoji18]

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.
imkansız.kulaklıktada sorun aynı.ayrıca anlaşılır patlak olsa
uzun süre yüksek seste dinlediyseniz hoparlörünüz patlamış
sadece subwoofer patladı.diğerlerinde sıkıntı yok
Hoparlör iç bağlantı kablolarında lehim eskimiş ve temas sorunu vardır eğer ben yaparım derseniz açın hoparlöru lehimleme işlemi yapın

Sent from my GM 5 Plus d using
kablo derken daha önceden ses açarken dengesiz açıyordu kısıyodu filan onun lehimlerini düzelttim sorun çözüldü.pcden gelen kabloları takip edip mi lehimliyeyim ama anakart lga755 kulaklık ta bile hışırtı yapıyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Driverlerde sorun olabilir

Üst Alt