Casper VIA A1 alinirmi arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Casper VIA A1 alinirmi arkadaşlar
Türk mallarına taksit imkânı gelecek diye biliyorum şuan geldimi bilgim yok bilen varsa bilgilendirsin eğer taksitlendirme geldiyse sırf taksit imkânı olacağı için Casper via a1 i babama almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar kullanan arkadaşlar varsa olumsuz eksik yönleriyle beraber olumlu yanlarinida belirtirlerse sevinirim ..

Lenovo VİBE S1

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hey maxicep nerdesin

Lenovo VİBE S1

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
alınır ama o casper in sağlamlığına güvenme

Dereck

Dereck

Üye
Casperin birçok ürününü deneme imkanım oldu. Açıkcası casperin hiçbirşeyini almam ben. Özelliklere veya görselliğine aldanmayın. Malzeme kalitesi yok.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Casperin birçok ürününü deneme imkanım oldu. Açıkcası casperin hiçbirşeyini almam ben. Özelliklere veya görselliğine aldanmayın. Malzeme kalitesi yok.
Casper a1 kullandinzmi

Lenovo VİBE S1

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Casper sadece dayanliklik yönünden mi kotu güncelleme desteği donanımı hakkında bilgi yokmu

Lenovo VİBE S1
güncelleme durumu değişiyor isterse verir isterse vermez :kop:
4gb ram var frekansları da mobil cihazlara göre güzel hele bu fiyata muhteşem
işlemci p10 o da yeterince güçlü bir işlemci tam olarak bilmiyorum ısınma vb ama biraz daha para ekleyip s6 alırsanız daha memnun olursunuz bana kalırsa
parmak izine güvenmeyin casper in parmak izleri kısa sürede bozuluyor
onun dışında diğer casper cihazlardan sağlamsa güzel cihaz alınır

Dereck

Dereck

Üye
Casper a1 kullandinzmi

Lenovo VİBE S1

hayır kullanmadım. Ben genel olarak CASPER markasının kalitesinden bahsediyorum. Bilgisayarlarından tutun akıllı telefonlarına kadar... bu bahsettiğiniz modeli kullanmadım. Ama tecrübelerimden şunu söylüyorum ki en çok fabrikasyon hatasına sahip markalardan biridir herhalde. Ya ilk aldığınızda fabrikasyon kaynaklı sorunlar olur. Yada alırsınız kullanırsınız memnun kalırsınız ama ömrü çok uzun olmaz. Bu benim yaşadıklarım ve benim fikrim. Memnun kalan kişilerde olabilir tabiki.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
hayır kullanmadım. Ben genel olarak CASPER markasının kalitesinden bahsediyorum. Bilgisayarlarından tutun akıllı telefonlarına kadar... bu bahsettiğiniz modeli kullanmadım. Ama tecrübelerimden şunu söylüyorum ki en çok fabrikasyon hatasına sahip markalardan biridir herhalde. Ya ilk aldığınızda fabrikasyon kaynaklı sorunlar olur. Yada alırsınız kullanırsınız memnun kalırsınız ama ömrü çok uzun olmaz. Bu benim yaşadıklarım ve benim fikrim. Memnun kalan kişilerde olabilir tabiki.
Yerli ürünlere taksit imkânı verilecekti geldimi bu yüzden mecburen bu markaya yönelim

Lenovo VİBE S1

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
not:güncellemeyi dert ediyorsanız gm 5 plus almalısınız daha ucuza güzel bir cihaz almış olursunuz hem de türk malı ve biraz daha sağlam
Yerli ürünlere taksit imkânı verilecekti geldimi bu yüzden mecburen bu markaya yönelim

Lenovo VİBE S1
gm ye yönelin onlar daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Dereck
Dereck

Dereck

Üye

Lenovo VİBE S1

anladım. ödemede sizi çok zora sokmayacaksa alın deneyin tabikide. ama tavsiyem gidin düşük model bir samsung alın çok daha uzun ömürlü olur ayrı konu.
not:güncellemeyi dert ediyorsanız gm 5 plus almalısınız daha ucuza güzel bir cihaz almış olursunuz hem de türk malı ve biraz daha sağlam

gm ye yönelin onlar daha iyi

GM konusunda bende iyi şeyler duydum. Kullanmadım ama kullanan bir arkadaşım oldukça memnun. Özellikle kamera kalitesinin çok iyi olduğunu söylüyorlar. Fiyat olarakta gayet iyi.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
anladım. ödemede sizi çok zora sokmayacaksa alın deneyin tabikide. ama tavsiyem gidin düşük model bir samsung alın çok daha uzun ömürlü olur ayrı konu.
Açıkçası başka markaya yönelecek olsam Samsung c7 e yönelirdim onun herşeyi daha güzel casper a gore ama taksitli alabilmek için casper hoş geldi

Lenovo VİBE S1

byAndroid

byAndroid

Üye
Casper in kendi telefonu değil zaten o. Burda yok casper kalitesiz, parmak izi vs. Konuşulmuş. Telefonun asıl adı gionee.... Casper sadece Türkiye de casper adıyla satıyor. Fena telefon değil ama mi 5 varken de alınmaz. Sahibinden aldığında %9 komisyon ile taksitli alabilirsin

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Casper in kendi telefonu değil zaten o. Burda yok casper kalitesiz, parmak izi vs. Konuşulmuş. Telefonun asıl adı gionee.... Casper sadece Türkiye de casper adıyla satıyor. Fena telefon değil ama mi 5 varken de alınmaz. Sahibinden aldığında %9 komisyon ile taksitli alabilirsin
Malesef bütün türk markalar saçma markaların çakması gm de eliife nindi galiba

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Kullanan arkadaş.kar yokmu bu ürünü olumsuz yönü ne var acaba ön kamerasina çok iyi dediler

Lenovo VİBE S1

0MG90

0MG90

Üye
GM Android One al dicem ama onlara taksit yaparlar mı bilmem.

Ben önermiyorum Casper, Vestel telefonlar. Taksit yerine para biriktirin peşin başka telefon alın. İlla alamam diyorsan baban kullanacağı için ona yeter. Facebook falan girer zaten.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
GM Android One al dicem ama onlara taksit yaparlar mı bilmem.

Ben önermiyorum Casper, Vestel telefonlar. Taksit yerine para biriktirin peşin başka telefon alın. İlla alamam diyorsan baban kullanacağı için ona yeter. Facebook falan girer zaten.
Casper a kimse ılımlı bakmadı şaşırdım açıkçası hic olumlu yorum yapan olmadı

Lenovo VİBE S1

0MG90

0MG90

Üye
Casper a kimse ılımlı bakmadı şaşırdım açıkçası hic olumlu yorum yapan olmadı

Lenovo VİBE S1
Kazık satıyorlar çünkü. Dandik çipsetli telefonları buraya getirip marka basıp ucuza satacağına (sözde yerli malı) 2-3 katına satıyor. Xiaomi Mi5 varken ben 1300'e kadar başka hiçbir telefona bakmam.

Üst Alt