nokia n9 059M4Z8 black 16gb

Sponsorlu Bağlantılar

dolunayy_35

Üye
    Konu Sahibi
nokia n9 059M4Z8 black 16gb
Cihazı merak ettiğimden dolayı yeni aldım . Cihaz üzerinde pr 1.1 mevcut fakat son güncellemenin pr 1.3 olduğunu okudum. Nokia'nın serverları kapandığından dolayı pr 1.3'ün güncelleme dosyalarını paylaşacak olan arkadaş varsa çok memnun olurum. iyi forumlar herkese

furyzer0

furyzer0

Üye
Benim de kafamda uni sınavından sonra almak var ama heyecanı kaçtı :(

Sent from mTalk using lumia950

dolunayy_35

Üye
    Konu Sahibi
Hocam 6s kullanmama ragmen gittim aldim ve hattim n9'da takili :) biraz keyif isi aslinda

fnldstntn

Üye

Bu konu TMO daki ana konu, 1. mesajda paylaşılan bazı linkler var fakat hangisinin 16gb olduğuna emin değilim.
Bütün konuyu okudum birtek bu linkteki dosyaların 16gb olduğu kesin fakat başka bir ülke için ve olup olmayacaklarına pek emin değilim yani risk size ait...
birde şöyle bir link var

dolunayy_35

Üye
    Konu Sahibi
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim hocam , linklerle ilgilenip bilgilendirme yapacağım :)

rashitshain

rashitshain

Üye
Cihazı nerden aldınız sıfır cihaz bulunabiliyor mu ben de almak istiyorum
Bende siyah 16GB flash dosyaları mevcut

• Beğen
Tepkiler: bbb__2
bbb__2

bbb__2

Üye
@rashitshain hepsiburada da stokta gözüküyor fiyat 499 tl.
hocam birde siyah 16 gb flash dosyalarını yükleyebilirmisin sana zahmet. (PR1.3)

furyzer0

furyzer0

Üye
@rashitshain hepsiburada da stokta gözüküyor fiyat 499 tl.
hocam birde siyah 16 gb flash dosyalarını yükleyebilirmisin sana zahmet. (PR1.3)
Sailfish os da yüklemeni öneririm meegonun devamıdır kendisi

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

rashitshain

rashitshain

Üye
Tamam yuklerim dosyaları, sailfish os illaki olacak yoksa eksik kalır

• Beğen
Tepkiler: bbb__2

99690207

Üye
selam arkadaşlar banada 64gb modeli product code 059J1X0 olan firmware lazım elinde olan ne olur ulaşsın

Gopluumit

Gopluumit

Üye
059m4z8 kodlu product dosyalar ve bu romu yükleyebilmem için gerekli diğer dosyalar elinde olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Üst Alt