Whatsup'a girebilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

charlie_blackjack

charlie_blackjack

Üye
ben 1.2.7 buldum mailden atabilirim
ben 1.2.7 buldum mailden atabilirim çalıştı

bcy

bcy

Üye
Ne sürümü?

charlie_blackjack

charlie_blackjack

Üye
whatsup

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Arkadaşlar MeeGo kullanıcıları olarak hep birlikte bie e posta oluşturalım hep birlikte aynı mesajı atalım ne dersinizi? belki bir şeyler çıkar?
bu 1.2.7sürümü

charlie_blackjack

charlie_blackjack

Üye
aynen bu

bcy

bcy

Üye
Paylaştık ya aralarda bi bak istersen orlarda 1.2.7 çalışır sütümü var

rufat_sau

Üye
bir ara apkenv diye bir eklenti ile bazı uygulamalar calistiriliyordu.

maalesef artık android ve ios dışında sistemlerin destekçileri yok . windows un arkasinda Microsoft yazmada onu bile kimsenin ipleyecegini düşünmüyorum

bugun nokia servisine gitmistim. yazilimsal acidan telefondan hic bisey bekleme dediler. n9 icin batarya bulman bile zor dediler :)
Paylaştık ya aralarda bi bak istersen orlarda 1.2.7 çalışır sütümü var

peki sence 1.2.7 den sorasi gelicek mi ? bi bilgin var mi ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
aslında hep beraber tüketici mahkemesine gitseniz SMS karışma probleminden paranızı geri alabilirsiniz.
zamanında ben çok gitmeyi düşündüm ancak topluluk tarafından yapılan powerpack vs ile sorunları aşma taraftarı oldum hep. bugünkü aklım olsaydı kesin giderdim.

scorpion11

scorpion11

Üye
1.2.5 sürümü yine bağlantı hatası verdi 1.2.7 de şimdilik sorun yok gibi gözüküyor.Oğuz arkadaşın dediği gibi N9 için whatsapp ın sonu geliyor gibi.

rufat_sau

Üye
aslında hep beraber tüketici mahkemesine gitseniz SMS karışma probleminden paranızı geri alabilirsiniz.
zamanında ben çok gitmeyi düşündüm ancak topluluk tarafından yapılan powerpack vs ile sorunları aşma taraftarı oldum hep. bugünkü aklım olsaydı kesin giderdim.

nasil yani ? ne sms karismasi ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Kısaca A kişisinden gelen sms B kişisinden gelmiş gibi görünüyor ancak powerpack kurarsan düzeliyor. Şu var powerpack resmi bir yama değil.

rufat_sau

Üye
Kısaca A kişisinden gelen sms B kişisinden gelmiş gibi görünüyor ancak powerpack kurarsan düzeliyor. Şu var powerpack resmi bir yama değil.

ama bende oyle bi sorun olmadi ki. en azindan simdilik :) tahminen 1 sene oldu telefonu alali

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ama bende oyle bi sorun olmadi ki. en azindan simdilik :) tahminen 1 sene oldu telefonu alali

Benim kullandığım dönemde sürekli olarak powerpack gelene kadar nadir de olsa karşılaştığım bir sorundu. Forumda gerilere giderseniz yaptığımız sohbetler mevcut. Vakti zamanında bu ve MeeGo Türkiye forumda, Powerpack isimli üst konu açmıştım. Powerpack, sms sorunu dahil birçok problemi çözen bir dizi yama paketi içermekteydi ancak buradaki adminler sağolsunlar hayatlarında kaç tanesi eline n9 almış bilemiyorum ama birisi üst konudan almış konuyu ve konu, konular içinde arkalara düştü. Artık foruma giren bir kullanıcı direk olarak konuyu göremiyor. Ancak araştırırsanız whatsup dışındaki her türlü meego için sorunların çözümleri bu forumda veya diğer forumda mevcut.

rufat_sau

Üye
Benim kullandığım dönemde sürekli olarak powerpack gelene kadar nadir de olsa karşılaştığım bir sorundu. Forumda gerilere giderseniz yaptığımız sohbetler mevcut. Vakti zamanında bu ve MeeGo Türkiye forumda, Powerpack isimli üst konu açmıştım. Powerpack, sms sorunu dahil birçok problemi çözen bir dizi yama paketi içermekteydi ancak buradaki adminler sağolsunlar hayatlarında kaç tanesi eline n9 almış bilemiyorum ama birisi üst konudan almış konuyu ve konu, konular içinde arkalara düştü. Artık foruma giren bir kullanıcı direk olarak konuyu göremiyor. Ancak araştırırsanız whatsup dışındaki her türlü meego için sorunların çözümleri bu forumda veya diğer forumda mevcut.

bazen telefonumda menu gecislerinde anlik takilmalar oluyo. bu neyle alakali sence ? internette bi cok yerde meego incelemelerinde cok rahat sistem oldugu ve bu donanima ragmen su gibi aktigi yaziyo. aslinda genel anlamda ben de cok memnunum ve kullandigim en rahat sistem bana gore. ama ara sira bi uygulamadan cikinca mesela direk kaydirma yaparken biraz takilma hissediliyo. bunu ortadan kaldirmanin bi yolu var mi ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bazen telefonumda menu gecislerinde anlik takilmalar oluyo. bu neyle alakali sence ? internette bi cok yerde meego incelemelerinde cok rahat sistem oldugu ve bu donanima ragmen su gibi aktigi yaziyo. aslinda genel anlamda ben de cok memnunum ve kullandigim en rahat sistem bana gore. ama ara sira bi uygulamadan cikinca mesela direk kaydirma yaparken biraz takilma hissediliyo. bunu ortadan kaldirmanin bi yolu var mi ?

FasterN9 diye işlem öncelikleri ile oynayan bir yama vardı sanıyorum özellikle bu geçişler için düzeltme yapıyordu. Dene istersen.

rufat_sau

Üye
islemci hizini artiran mi ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
islemci hizini artiran mi ?

fasterN9 işlemci hızını arttırmaz sadece işlem öncelikleri ile oynayarak takılmalari azaltıyor.
birde bu kamera ve haritalari felan açarken takilmalar yaşanıyor diye şikayet edenler vardı bir donem onları da sanıyorum düzeltiyor.

rufat_sau

Üye
fasterN9 işlemci hızını arttırmaz sadece işlem öncelikleri ile oynayarak takılmalari azaltıyor.
birde bu kamera ve haritalari felan açarken takilmalar yaşanıyor diye şikayet edenler vardı bir donem onları da sanıyorum düzeltiyor.

yukledim fasterN9-u. galiba duzeldi, tesekkurler. peki islemci hizini artiran uygulama nasil ? kullandin mi ?
yukledim fasterN9-u. galiba duzeldi, tesekkurler. peki islemci hizini artiran uygulama nasil ? kullandin mi ?

bi de telefona gelistirici modu kuramiyorum. bunu nasil yapabilirim ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye

bi de telefona gelistirici modu kuramiyorum. bunu nasil yapabilirim ?

işlemci hızını arttıran programla ilgili detaylar da üst konuydu sağolsunlar onu da aldılar orada anlatımlarim vardi. gerekli frekans değerleri için stabil volt değerleri mevcuttu.

geliştirici modunu nasıl acacaksin bilmiyorum talk maemo ya bakarsan orada illaki bir anlatım vardir.

craft116

craft116

Üye
whats Up tekrar gitti atilan mesajlar gitmiyor 1.2.8 surumunun cikip cikmadigini bilen var mi ?

Üst Alt