Ps 3 ALICAM

Sponsorlu Bağlantılar

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Ps 3 ALICAM
ARKADAŞLAR ps 3 alıcam sıfırı ne kadardır

-India-

-India-

Üye
ps4 daha popüler bu aralar. ps3 fiyatları düşmüştür ama sıfırı en az 600 ₺ civarıdır

ANIL

ANIL

Admin
PS3+GTA V 949TL;

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Gta 5 olmasa

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
En ucuz vatanda gördüm

ANIL

ANIL

Admin
820TL;

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
PSN den oyun almıyacaksan devamlı blurayden oynicaksan 12 gb yeterli olacaktır

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
3-4ay sonra ne kadar olur veya 5 ay

ANIL

ANIL

Admin
12GB modelini tercih etmeyin yeterli olacağını düşünmüyorum. Fiyatların daha fazla düşeceğini sanmıyorum PS4 satışları çok iyi gidiyor zaten.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ps3 çıktığında ps2 nin durumu kaç ay sonra nasıldı bilmiyorum bilen varsa bu konuda çok daha iyi yorum yapar.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
12GB modelini tercih etmeyin yeterli olacağını düşünmüyorum. Fiyatların daha fazla düşeceğini sanmıyorum PS4 satışları çok iyi gidiyor zaten.
PSN den oyun indirmeyecekse gerek olmaz fakat ps plus alırsa az gelecektir.

ANIL

ANIL

Admin
PSN den oyun indirmeyecekse gerek olmaz fakat ps plus alırsa az gelecektir.

Uzun süre kullanmayı düşünüyorsa bence mantıklı olmaz. PSN'de ücretsiz oyunlar var çünkü. Dediğin gibi Plus üyelik ve onun avantajları var. Fakat kullanım alanının 12GB için yeterli olacağını düşünüyorsa tercih edilebilir.

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Ya pes 2014 2013 ve birkaç araba ve dövüş oyunu için tekkn gibi

hamza29

hamza29

Üye
ARKADAŞLAR ps 3 alıcam sıfırı ne kadardır

Ps4+saba 24inç full hd led ekran+(killzone,thief kutulu).makine içinde fifa2014 demo motogp2014 demo.fiyat 1600 lira uğraşma ps3 le 6.ayın başında aldım 20 30 saat anca oymamışımdır.ilgilenenler mesaj atabilirler

T40 ile atıldı

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Ps4+saba 24inç fu ll hd led ekran+(killzone,thief kutulu).makine içinde fifa2014 demo motogp2014 demo.fiyat 1600 lira uğraşma ps3 le 6.ayın başında aldım 20 30 saat anca oymamışımdır.ilgilenenler mesaj atabilirler

T40 ile atıldı
kardeş ben pes 2013 ve bir tane araba yarışı oyunu ve tekken oyunu 3 oyun için alıcam ps3 ü

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Fark etmez 12 gblik modeli alın baktiniz az geliyor 60-100 lira arasında 250- 500gblik 2.5" lik hdd takarsınız olur biter Süper slimin yanında hdd girişi var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hort :ehe

Üst Alt