bol bol uzaya bakin

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
bol bol uzaya bakin
icinde bulundugumuz gunle beraber birkac gun meteor yanmalarini gorme ihtimali cok fazla 4 dk da 2 adet gordum sizde bakin istedim birde kuzey duguda dogu cizgisnden ort 80 derece kuzeyde yildiz gibi bisey var lazer gibi kirmizi olup duruyo ney o bilen var mi

Son düzenleme:

foreverthe

foreverthe

Üye
Dün gece bizim burada çok sayıda vardı ne olduğunu anlamamıştık demek bunlarmış bir ilk dilek feneri filandır diye şey ettik. Aydın/Kuşadası'nda oturuyorum bu arada

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
ben su aleti merak ettim ney acaba uydu desen ne isi var orda antenler guneye bakiyo bilen varmi

reflex

reflex

Üye
icinde bulundugumuz gunle beraber birkac gun meteor yanmalarini gorme ihtimali cok fazla 4 dk da 2 adet gordum sizde bakin istedim birde kuzey duguda dogu cizgisnden ort 80 derece kuzeyde yildiz gibi bisey var lazer gibi kirmizi olup duruyo ney o bilen var mi
Kırmızı oluyosa bizden uzaklaşıyor demektir hareket halinde bi yıldız veya gezegen uzaklaşıyor.

DDorlion

DDorlion

Üye
Hiç Görmedim Daha :'(

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ben hayatımda ilk defa yıldız kayması gördüm (ki zaten bizim yıldız kayması dediğimiz şey meteorun atmosferde yanması hadisesi oluyor :) )
3-4 hafta kadar falan oldu

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve DDorlion
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Demek 4 ay önce gördüğüm bunlarmış :evet:

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
uzaya bakmak gözleri dinlendirmiş

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
yenijenerasyon

yenijenerasyon

Üye
7 Ocak'ta yeşil kuyruklu yıldız Lovejoy dünyaya yakın mesafeden geçecekmiş. Çıplak gözle görebilirmiyiz bilmem ama yine de 7 Ocak'ta gözünüz uzayda olsun :)

Üst Alt