Protein

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Protein
Arkadaşlar kendime günlük yarım litrelik bol proteinli içecek yapmak istiyorum.günlük hayatta sıkça kullanılan bilindik meyve sebzelerin suyunu çıkarıp yapmayı düşünüyorum ama spor falan yapmıyorum.böyle bişey yapsam etkisi olur mu? olursa tavsiyeniz varmı neler kullanayayım birkaç siteden baktım peynir altı suyu,yumurta akı ,lor,muz(muz sevmem aromayı bozar),süt,vs
amacım birazda farklılık yaratmak yoksa bi oturuşta bütün ihtiyacımı süt peynirle almak istemiyorum.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Elbette faydasını görürsün ama spor yapmamak ve proteinden anladığım kadarıyla kas gelişimi ile ilgili bir ilerleme olur mu diyorsan hayır olmaz ve her gün içmek sıkıntı yaratabilir. Sonuçta meyveler şeker kaynağı ve buda senin kilo almana sebep olur.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Spor yapıp kas geliştirirken kas lifleri yırtılır ve dinlendiğimiz zaman bu lifler tamir edilir eskisinden daha güçlü olur "kas yaptım" deriz, proteinler ise bu iyileşme sürecine çok faydalıdır bu yüzdendir ki vücut geliştirmeciler protein tozu kullanır olağanüstü kas gelişimi yaşarlar. Ayrıca protein vücutta depo edilmez diye biliyorum vücut proteini kullanmadığı sürece yaptığın içeceğin bir faydası dokunmaz bence.

KırcalıHolding

Üye
Kasları parçala protein al ve dinlen.taktik bu

ErenMSC

Üye
Basmışım aminoasiti taş gibiyim :D İsmail başkan

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
#5 Her sabah 10 tane yumurtanin sarisini icerim,beyazini da martilara atarim. Nasiplensin yavrucaklar. İsmail Baskan :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
maşallah

KırcalıHolding

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Protein için beyazını yemen lazım sarısını değil. Neyse baktım şimdi alıntı yapmışsın zaten :ehe
#5 Her sabah 10 tane yumurtanin sarisini icerim,beyazini da martilara atarim. Nasiplensin yavrucaklar. İsmail Baskan :)

Üst Alt